Szymon - recenzje

Dobry, solidny produkt

Czarno-biały, zawiera bardzo dużo rzeczy związanych głównie z mechaniką, ale to dośrubowania, które nie są wymagane.


Pozytywnie mnie zaskoczył! Mimo niewielkich rozmiarów, jest kolorowy i w twardej oprawie.


Jak dla mnie ideał :)

Jest zaskakująco obszerny! Podobnych rozmiarów co Księga Zasad. Minus ten sam co w przypadku Królestwa Magii, jest czarno-biały.


Jak dla mnie ideał :)

Kompletny, zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć, pamiętajcie że używanie go zmienia troszeczkę mechanikę rozwoju profesji związanych z magią. Minus - jest czarno-biały.


W porządku, bez rewelacji

Zawiodłem się. Z opisu spodziewałem się pełnoprawnego podręcznika, a to raczej bardzo rozwinięty scenariusz.


Dobry, solidny produkt

Jest czarno-biały, co uważam za minus. Fajny kalendarz, ale jednak czegoś jakby brakowało.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek, zawiera historię i mechanikę grania Skavenami, jednak w przypadku większości sesji bezużyteczny. Jeśli ktoś jednak chciałby zagrać tą rasą, to bez podręcznika się nie obejdzie.


Dobry, solidny produkt

Ładny, podzielony na dwie części. Pierwsza jest na trochę dziwnym, szarym papierze i ilustrowana, druga jest już bardziej czarno-biała, pełna tabelek i ogólnie mechanik. Brakuje mi jednak napisu na grzbiecie i doszła z troszkę naderwaną folią.


Jak dla mnie ideał :)

Miałem elektroniczną, "pożyczoną" wersję. To zupełnie nie to. Kiedy kilka lat temu zobaczyłem książkę drukowaną, siedziałem i gapiłem się jak zaczarowany. Profesje - cała masa obrazków, rozbudowanie samego świata. Moim zdaniem Warhammer jest obowiązkowym systemem :)
Ładny papier no i jak wcześniej wspomniałem rysunki.


Dobry, solidny produkt

Wszystko spoko, chociaż cena nie najniższa.
Jedyny minus jaki zauważyłem, to fakt, że światło dzienne (może przez ostatnie zachmurzenia) jest dla kości niewystarczające i zamiast białe robią się lekko zielone. To jednak czysta kosmetyka, bo i tak zazwyczaj korzysta się z nich przy świetle z lampy.