Artur - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie chyba nawet lepsza od Twilight Struggle, motyw asymetrii między graczami jest ciekawą odmianą. Podobnie sekwencja Power Struggle wprowadza dodatkowy element taktyczności, gdyż musimy pilnować jakie obszary w państwach kontrolujemy, żeby podczas Power Struggle móc skorzystać z kart liderów. Wyścig w kosmos jest zastąpiony wydarzeniami na placu Tiananmen, a Coup i Realingment zostały zastąpione jedną akcją, Support Check. Podobnie jak w TS gra się dosyć długo.

Przejmowanie kolejnych państw od gracza komunistycznego daje dużą satysfakcję :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre koszulki, solidnie wykonane. Jednak trzeba uważać, bo są dosyć małe, do Twilight Struggle pasują na styk, osobiście wolę jak karty mają trochę zapasu w koszulce, więc trzeba wziąć to pod uwagę.


Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra przygodowa, do rozegrania samemu lub ze znajomymi. Przepięknie wydana. Jest trochę zasad do nauczenia, dlatego powiedziałbym że to jedna z tych "cięższych" gier, ale zdecydowanie warto!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Koszulki kupione do 7 Cudów Świata: Pojedynek, pasują idealnie. Są dosyć cienkie, ale dzięki temu mieszczą się w pudełku.


Jak dla mnie ideał :)

Klasyka gatunku, stała pozycja na topie BGG, co tu dużo pisać, gra jest po prostu wyśmienita :) Od REBELa dostałem najnowszy, szósty druk, aż pachnie nowością :P


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetne koszulki, wytrzymałe, grube i co ważne, równo wycięte. Są troszeczkę dłuższe od samych kart, więc jest kilka mm zapasu, co może być plusem lub minusem, zależy co kto woli.