Procent - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Moim zdaniem "trawki" od Army Paintera są najlepsze. Duży plus za precyzyjnie wykonanie i kilka rozmiarów tuftów w ramach jednego produktu. Te konkretne świetnie nadają się na podstawki imitujące wszelkiego rodzaju pustkowia, spalone ziemie, martwe i ponure krainy.


Jak dla mnie ideał :)

Ciemnoniebieski kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania płaszczy czy szat.


Jak dla mnie ideał :)

Intensywny czerwony kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania szat czy skóry magicznych istot (demonów, smoków).


Jak dla mnie ideał :)

Ciemnoszary kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania skał, szat i kamiennych konstrukcji.


Jak dla mnie ideał :)

Ciepły, brązowy kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania futer, sierści lub jasnego drewna.


Jak dla mnie ideał :)

Uniwersalny prezent dla każdego miłośnika planszówek. Nie trzeba zgadywać co się komu spodoba, ani podpytywać co już ma w kolekcji. Świetna sprawa i przydatne rozwiązanie w okolicy świąt / urodzin i innych okazji ;)


Jak dla mnie ideał :)

Jasny, niebieski kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny na różnego rodzaju szaty lub skórę magicznych istot.


Jak dla mnie ideał :)

Biały kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Apothecary White warto mieć w warsztacie, bo biały to szczególnie kłopotliwy kolor, nawet dla osób z doświadczeniem ;)


Dobry, solidny produkt

Trwa bardzo ładna w wykonaniu, odcień nieco ciemniejszy - nadaje się między innymi na podstawki imitujące tereny leśne i bagienne.
Byłby produkt na 5, gdyby tufty były zróżnicowane pod kątem wielkości. Poza tym - bez zastrzeżeń :)


Bardzo przyjemna (i prosta do wytłumaczenia) gra oferująca sporo czystej rozrywki, a równocześnie niepozbawiona elementu kombinowania. Idealna na luźne spotkanie ze znajomymi przy piwie.
Duży plus także za ładny wygląd.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jeden z najładniejszych modeli w całym X-Wingu. Trafia do grupy tych, których nie będę samodzielnie przemalowywał ;)
Mechanicznie 2 kostki ataku to mało, ale dostęp do ciekawych pilotów i trików ze statkiem ewakuacyjnym sprawiają, że może stanowić solidny element całkiem silnej rozpiski :)