Procent

Kraków

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Moim zdaniem "trawki" od Army Paintera są najlepsze. Duży plus za precyzyjnie wykonanie i kilka rozmiarów tuftów w ramach jednego produktu. Te konkretne świetnie nadają się na podstawki imitujące wszelkiego rodzaju pustkowia, spalone ziemie, martwe i ponure krainy.


Jak dla mnie ideał :)

Ciemnoniebieski kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania płaszczy czy szat.


Jak dla mnie ideał :)

Intensywny czerwony kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania szat czy skóry magicznych istot (demonów, smoków).


Jak dla mnie ideał :)

Ciemnoszary kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania skał, szat i kamiennych konstrukcji.


Jak dla mnie ideał :)

Ciepły, brązowy kolor z serii Contrast - farbek, które same cieniują. To dobre rozwiązanie, zarówno dla osób zaczynających przygodę z malowaniem, jak i tych, które chcą szybciej pomalować więcej figurek. Farbka sprawdza się zarówno przy większych powierzchniach, jak i małych / trudno dostępnych detalach, których cieniowanie bywa problematyczne. Odcień o wielu zastosowaniach, szczególnie przydatny do malowania futer, sierści lub jasnego drewna.


Derdorok

Liczba recenzji: 32

Sylwia

Liczba recenzji: 12

Myomil

Liczba recenzji: 35

Ezzy

Liczba recenzji: 15

Maycia

Liczba recenzji: 220

LukePL

Liczba recenzji: 263

Idlina

Liczba recenzji: 22

Zabiegana

Liczba recenzji: 26

Evetta

Liczba recenzji: 11

Vanillamagic

Liczba recenzji: 121

Myomil

Liczba recenzji: 35

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Ezzy

Liczba recenzji: 15