Radosław - recenzje

Dobry, solidny produkt

Woreczki jak woreczki, dzięki nim masz porządek w pudełku i nie musisz segregować wszystkich elementów gdy tylko przestawisz pudełko.


Dobry, solidny produkt

Solidne rozszerzenie. Przede wszystkim w pudełeczku znajdziemy kilka mniejszych dodatków. Mamy fasolko-pająka, fasolówkę oraz możliwość gry w jeszcze większym gronie. Dla fanów polecam.


Dobry, solidny produkt

Ciekawe rozszerzenie, które bardzo wzbogaca podstawową wersję Fasolek. Powiew świeżości. Nowe karty, zasady, grafiki z typowym fasolkowym humorem. Dla fanów gry zakup obowiązkowy, dla reszty do przemyślenia. Ogólnie tak jak komentarz przy ocenie. Dobry, solidny produkt.


Dobra kość do gry. Co tu można więcej napisać?


Dobra kość do gry. Co tu można więcej napisać?


Polecam ten podręcznik i mistrzom gry i graczom. Dużo informacji o starym świeci, częściach z których są złożone maszyny Molocha, cyborgizacjach i wielu, wielu innych.


Kości jak kości, do gier bitewnych bardzo dobre nie za duże, nie za małe w sam raz :)


Naprawdę dobry dodatek. Każda drużyna grająca w Zapomnianych Krainach powinna posiadać ten podręcznik, nawet jeżeli w grupie nie ma postaci czarujących to MG może wykorzystać jego zawartość przeciwko swoim smiałkom ;)


zwykła k10, tania, dobra kostka


Bardzo dobry dodatek polecam...


Podręcznik zakupiłem dosyć dawno, ale postanowiłem komentarz dać dopiero gdy, zapoznam się z treścią. Podręcznik bardzo mi się podoba, choć denerwuje mała czcionka. Co do samej treści nie mam zbytnio zastrzeżeń. Zdarzają się literówki, ale to już jest moja zwykła czepliwość.


Kostki jak kostki. W przesyłce miałem takie kolory kostek o jakie prosiłem. Brawa Dla REBEL Tak trzymać


Bardzo dobry produkt, i cena też dobra


Książka przyszła dzisaj a zamówiłem w piątek czyli błyskawicznie :) Zapięczętowana niczym najtajniejsze akta KGB. Jak już wiele osób pisało Rebel jest najlepszy.
Co do samej książki to jest bardzo ładna. Prosta okładka, bez zbędnych udziwnień bardzo mi się podoba. rysunki wewnątrz też są całkiem dobre, a niektóre wręcz genialne. Co do treści to książka jest pisan luźnym zrozumiałym językiem. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam ten system każdemu kto lubi takie klimaty. Z tych dwóch godzin które narazie poświęciłem na czytanie muszę przyznać że mechanika jest naprawdę przyjażna i prosta.
Jeszcze raz polecam :)


Książka jest warta swej ceny, pięknie wydana, olbrzamia ilość informacji o Faerunie. Gdy tylko ją kupiłem poprostu oniemiałem z zachwytu. Jest to moja ulubiona książka jaką posiadam spod znaku FR i D&D. Ksiązka nie tylko dla MG i graczy ale także dla miłośników Zapomnianych Krain.
Jedna wada to zamiast dwóch krótkich przygód mogło by być trochę więcej czarów


Według mnie jest to książeczka niezbędna dla początkujących MG. Znajdą tutaj wiele porad dotyczących samego prowadzenia. Starzy wyjadacze odnajdą tutaj wiele zasad opcjonalnych które można wprowadzić w życie oraz zasady dotyczące takich zdolności jak np. odporność na czary czy redukcja obrażeń.
Książeczka potrzebna ale nie niezbędna, można się bez niej na początku obejść. Za miast niej lepiej kupić Księge Potworów a dopiero później PMP.


Podręcznik jest bardzo ładnie wydany wytrzymuje nawet najbardziej ekstremalne warunki :D Jeżeli lubisz grać przypakowanymi bohaterami i walczyć z najróżniejszymi podłymi kreaturami oraz turlac kostkami to jest to właśnie system dla Ciebie!!
Polecam zakup tej książeczki


Co za kształt, co za kolory i do tego jeszcze dwadzieścia ścianek. Coś pięknego :D Kości dwudziestościenne, nie ważne czy są to zwykłe matowe czy super zdobione, zawsze emanują takim wewnętrznym mistycyzmem. W koncu mają te dwadzieścia ścianek :D

Nie będe polecał kupowania kości do gry bo każdy gracz i MG wie, że jeden (swój własny) komplet kości warto mieć, żeby później na sesji nie było :"No rzucasz tymi kośćmi czy tylko udajesz?? Ja też chcę sobie poturlać" :D