Katarzyna - recenzje

Dla mnie, jako ogromnej wielbicielki Świata Dysku i Pratchetta pozycja obowiązkowa :) Świetnie się gra kombinując i planując kolejne posunięcia. A każda kolejna rozgrywka bardziej wciąga. Gorąco polecam i to nie tylko fanom Pratchetta :)
ocena: 6/5 ;P


Jak dla mnie ideał :)

Grube, wytrzymałe i solidne koszulki. Cena nie jest zachwycająca ale myślę, że warto trochę więcej zapłacić za jakość :)


Dobry, solidny produkt

Przyjemne w dotyku, czytelne i poręczne kości. Elfickie runy wyznaczą i Twoje przeznaczenie ;)


Jak dla mnie ideał :)

Piękne, precyzyjnie zdobione kości, pięknie połyskują i zachwycają ornamentowymi dekoracjami. Eleganckie pudełko świetnie prezentuje się na półce i robi wrażenie :)


Jak dla mnie ideał :)

Piękne, precyzyjnie zdobione kości, pięknie połyskują i zachwycają ornamentowymi dekoracjami. Eleganckie pudełko świetnie prezentuje się na półce i robi wrażenie :)


Dobry, solidny produkt

Uważaj, żeby nie zabrać pasażerów na gapę! Karcianka o w miarę prostych regułach gry. Poręczne opakowanie, które zmieści się wszędzie - super opcja na różnorakie wyjazdy.


Wygrałam tę grę w konkursie na rebel.pl :) i bardzo ją sobie chwalę. Rewelacyjna do szybkich, prostych rozgrywek, zwłaszcza już po kilku "mocniejszych", kiedy to pamięć płata figle ;P Dobra zabawa dla większego i mniejszego grona graczy :)


W porządku, bez rewelacji

Koszulki jakościowo nie zachwycają ale nie ma się co spodziewać cudów za tę cenę ;) Trochę na niekorzyść działa brak opakowania zbiorczego do nich, np. woreczka strunowego, bo te koszulki, które zostały niewykorzystane walają się po całym mieszkaniu...


Raczej słaby

Prezent dla siostry - niestety, pomimo znajomości języka niemieckiego, nie była w stanie "ogarnąć" instrukcji. Dlatego nie mieliśmy nawet okazji zagrać :( Ale ilustracje zachęcające i może uda nam się kiedyś karty wykorzystać przy użyciu wymyślonej przez siebie mechaniki gry ;)


Dobry, solidny produkt

Gra nawiązująca do czasów prl-owskiej Polski z kolejkami za dobrami materialnymi w roli głównej ;) "Przepychamy się" z innymi graczami o miejsce w kolejce po towary deficytowe, jak np. gumofilce. Wśród moich znajomych jednak zawsze wszyscy biją się o artykuły pierwszej potrzeby - papier toaletowy ;P Dużo śmiechu i zabawy :)


Jak dla mnie ideał :)

Fajna, emocjonująca gra dla całej rodziny. Pozytywna rozgrywka, w której gracze pomagają sobie nawzajem (a przynajmniej powinni ). Przyjemnie się w to gra, a każda kolejna partia jest inna, co nie pozwala szybko znudzić się tą pozycją. Naprawdę polecam :)


Gra Slavika, nie tylko pokazuje różnorodność postaci z mitologii Słowian ale także zapewnia świetną rozrywkę. Ciekawie gra się zarówno w 2, jak i w 5 osób. Zasady wydają się trochę skomplikowane na początku ale już w trakcie gry wszystko się upraszcza. Polecam grę, nawet po kilkunastu partyjkach się nie nudzi ;)


Dobry, solidny produkt

Mimo początkowych problemów z polską instrukcją w końcu udało się zorganizować rozgrywkę na podstawie instrukcji angielskiej :) Gra wymaga dużo myślenia taktycznego, pokerowej twarzy i sprytu. Gdyby nie zawiła instrukcja po polsku, z którą męczyło się trzech graczy po kolei byłby punkt wyżej. Ładnie wykonana szata graficzna. Polecam do krótkich rozgrywek.