Bzdzichu - recenzje

Dobry, solidny produkt

BARDZO fajny kalendarz. Ma bardzo ładne grafiki, a do tego jest bardzo czytelny (i jest sporo miejsca na notatki itp).
Mam tylko jedno ALE...
Są na nim pozaznaczane różne dni, np. dzień smoka czy dzień wiedzy o pingwinach (to bardzo ważne święta!), są też walę-tynki i dzień kobiet.... ale - dlaczego zabrakło dni babci i dziadka? Może to celowy zabieg bo spojrzałem w kalendarz i coś mi nie pasowało i sprawdziłem czego tam nie ma :P? Pytanie o czym zapomne i nie sprawdze bo kalendarz tego nie objął :P
Solidne 5/7 , polecam ! :)


Bardzo dobra gra. O wykonaniu nie ma co się rozpisywać bo jest naprawdę IDEALNE. Plansze gracza, plansza gry, figurki, czy grafiki powinny wyznaczyć standard dla każdej gry planszowej.

Bardzo fajnie, że jest opcja gry solo, natomiast dla mnie najfajniej się gra w 4 osoby gdy na planszy robi się troszkę ciaśniej i trzeba trochę wchodzić sobie w drogę (we dwie osoby czy 3 osoby, jak wylosujemy/wybierzemy odległe frakcje to praktycznie nie ma szans na walkę, chyba że o fabrykę).

Jedynym zarzutem jaki mogę mieć dla tej gry (mechanika wyboru dwóch akcji z zestawu 4-ech jest dla mnie świetnym pomysłem, gra się bardzo szybko i nie czeka się na swój ruch) to, że gra chyba ciut przereklamowana... spodziewałem się klimatu, a jednak jest troszkę sucha i jeżeli nie przyglądamy się kartom z grafikami to tak naprawdę bez znaczenia jakie uniwersum ma ta gra...

Nie zmienia to faktu, że gra się świetnie i jak ktoś lubi euro-sucharki to będzie zadowolony, w mojej kolekcji gra zostanie na długie lata :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Za pełną cenę bym się nad tym tytułem mocno zastanawiał, ale 80zł to śmieszna cena. Mechanika może mnie nie powala na kolana, ale jest super wykonanie, troche kombinowania i kropla ( ;) ) interakcji. W tej cenie naprawde warto !


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek. Dla mnie ogromnym plusem są dodatkowe postaci no i przedstawiające je figurki ! Toxic City Mall dodaje nie tylko nowe elementy (barykady np.) ale też nowy rodzaj zombiaków jeszcze wyżej podnosząc poziom trudności gry:) Dla tych co mają podstawkę, i już ograli wszystkie zawarte w niej misje pozycja obowiązkowa :)
Cena oczywiście mogłaby być niższa ale jakość elementów gry jak dla mnie w pełni uzasadnia koszt gry :]


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra w fajnej cenie ! Dużym plusem jest prostota zasad, już po kilku minutach tłumaczenia można zacząć rozgrywkę wciągając nowe osoby :). Kolejnym plusem jest czas rozgrywki (godzinka spokojnie starcza) no i to że zwycięstwo w dużej mierze zależy od nas a nie od szczęscia :) Lubimy do tej gry wracać, nie nudzi się szybko :) polecam.


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny dodatek wprowadzający kilka nowych żetonów (pocisk który zmienia kierunek lotu, czy żeton podłoża - mina) . Dla fanów neuroshimy hex i osób które lubią zbierac dodatkowe armie - obowiązkowy zakup !


Dobry, solidny produkt

Świetna dodatkowa armia , dla każdego fana myślę że pozycja obowiązkowa. Fakt że neodżungla ma macierz wprowadza bardzo fajny nowy element i pozwala grać tą armią zupełnie inaczej niż innymi :) polecam !


W porządku, bez rewelacji

Dla fanów pozycja obowiązkowa, dla całej reszty (która okazyjnie gra w Neuroshime HEX) raczej ciekawostka. Armia ma 3 sztaby i tonę żetonów natychmiastowych co sprawia, że granie nią kolosalnie różni się od grania "normalnymi" armiami. Na naszej planszy pojawiać się będzie raczej okazyjnie, jako ciekawostka.


Dobry, solidny produkt

Dla tych co mają Neuroshime HEX 2.5 wersja 3.0 to raczej kolekcjonerski rarytas. Wprowadza kilka uściśleń do zasad, ale żadnych rewolucji nie ma. Jedyne czym można się zachwycić to jakoś wykonania która jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku poprzednich wersji. No i pudełko jest większe więc jest gdzie pomieścić wszystkie dodatkowe armie :)
Jeżeli masz już wersje 2.5 poważnie się zastanów ; jeżeli nie masz jeszcze Neuroshimy HEX to zdecydowanie polecam 3.0 :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Bardzo fajne, ciepłe kapcie. Rozmiar uniwersalny więc na każdą stopę pasują.
Sporym minusem (chociaż jak piszę te słowa to sie nad tym zastanawiam :P ) jest wygoda użytkowania - kroki trzeba stawiać jakby się niszczyło jakieś miasto :D
Jeżeli szukacie wygodnych kapci - szukajcie dalej. Jeżeli chcecie po domu chodzić niczym Godzilla i niszczyć wszystko na waszej drodze - wasze poszukiwania są zakończone :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra zdecydowanie warta swojej ceny! Ogromny plus za prostotę mechaniki - po 20tu minutach można już grać w zasadzie bez zaglądania do instrukcji. Gra ma świetny klimat, cały czas czujemy że zombiaki depczą nam po piętach, decyzje trzeba podejmować bardzo szybko bo w kolejnej turze możemy już leżeć martwi :) Zombicide zagości na moim planszówkowym stole (i mojego planszówkowego towarzystwa) na BARDZO długo :) !
Dodatkowym bonusem jest tona dodatkowej zawartości (misji i bohaterów) stworzona w internecie przez fanów , mocno przedłuży żywot tej doskonałej gry :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Doskonała kontynuacja doskonałej serii :) Wciąga niczym bagno :)
Jedno do czego się przyczepię do sam autor - Swallow'a czyta mi się dużo ciężej niż
któregokolwiek z autorów pierwszych trzech książek Herezji. Tym niemniej - dla fanów (i antyfanów :) ) Horusa - pozycja OBOWIĄZKOWA.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne wykonanie, świetna armia. Doskonały doskonały dodatek do doskonałej gry. Oby więcej dodatkowych armii :) Pozycja obowiązkowa dla każdego Fana gry NeuroshimaHex !


Dobry, solidny produkt

Moje pierwsze podejście do koszulek na karty. Jestem niesamowicie zaskoczony tym jak praktyczne to jest ! :) Gra się tym wygodnie, a pewność że kartom nic sie nie stanie jest bezcenna :) Minusem jest jednak utrudnione tasowanie i to że karty zyskują trochę objętości - ale - coś za coś, ogółem polecam ! :)


Dobry, solidny produkt

Rebel jak zawsze na 6+ . A sam dodatek - świetny dodatek do świetnej gry. Dwie bardzo fajne armie, do tego nowa plansza - mniejsza, co zdecydowanie ułatwia transport :) . Dla fanów Neuroshimy Hex - pozycja obowiązkowa!


Jak dla mnie ideał :)

Doskonała gra. Zajmuje mało miejsca, gra się szybko, do tego jest duża interakcja między graczami :) . Grafiki na kartach są ładne i fajnie pasują do klimatu gry. Im więcej osób tym lepiej się gra, ale już nawet przy 4ech osobach można sie nieźle pośmiać i pokombinować :)


Dobry, solidny produkt

Doskonała gra na imprezy :) . Klocki nie są może wykonane w najwyższej jakości , a kieliszki moim zdaniem są ciut za duże jak na potrzeby i zdolności naszego towarzystwa ale zabawa jest na prawdę przednia. Oczywiście grać można w też w wariancie "klasycznym" bez kieliszków i też jest nieźle :)


Jak dla mnie ideał :)

REWELACYJNA gra ! Zasłużenie jest w TOP 3 na board game geek. Każda rozgrywka jest inna, a dróg do zwycięstwa niezliczona ilość GORĄCO polecam :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny dodatek , który w interesujący sposób rozbudowuje grę do tego jest niezły stosunek jakości do ceny !


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny dodatek. Może nie jest idealny [nie przetłumaczone do końca karty] , ale daje coś czego mi brakowało bardzo w podstawce - więcej kart spotkań w Arkham. Nie mam porównania jak wypada on w stosunku do pozostałych dodatków, więc ciężko mi stwierdzić czy to "must have" ale na pewno nie żałuje pieniędzy na niego wydanych.