Agnieszka

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Po prostu Piotruś :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra! Super sposób na spędzanie czasu z rodziną w każdym wieku! Sześcioletnia córa ćwiczy czytanie, próbuje na jednym słowie, a następne czyta kolejna osoba, potem kolejna, potem kartonik wraca do niej itd. Jest śmiech, jest wzruszenie, jest bliskość, jest zajęcie - twórcze i zbliżające wszystkich :) Polecam serdecznie!


Jak dla mnie ideał :)

Nie zakupiłam tej przygody w REBELu, a w sklepie, na próbę. Monastyr od początku mi się spodobał, ale chciałam wpierw zakupić coś taniego, by sprawdzić, czy moje monastyrowe zauroczenie nie minie. Pierwszym zakupionym produktem był więc w moim przypadku Dar Drugiej Siostry. Zauroczenie nie dość, że nie minęło, to jeszcze zamieniło się w trwałe przywiązanie. Właśnie po lekturze tej przygody rozpoznałam, że trafiłam na system genialny. Dar Drugiej Siostry to najlepsza przygoda, jaką widziałam kiedykolwiek do jakiegokolwiek systemu.


Dobry, solidny produkt

Solidnie wykonana, prosta we wzornictwie kostka dla osób, którym zbędne wydają się jakiekolwiek ozdobniki. Lub dla tych, dla których najbardziej istotna jest cena :)


W porządku, bez rewelacji

Kość całkiem ładna, choć teraz są już dostępne w REBELu znacznie ładniejsze, za podobną cenę. Gdy zamawiałam nie było takiej możliwości.