Andrzej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Coś wspaniałego! Mata jest naprawdę spora, ale bardzo łatwo się ją składa do wygodnego formatu (nieco mniejszy niż A4). Sztywny karton wymaga nieco starań, by go rozprostować idealnie na płasko, ale za to sprawia wrażenie wytrzymałego.
Szara strona jest w rzeczywistości lekko zielonkawa, a brązowa ma złotawy odcień, nie psuje to jednak w żaden sposób wyglądu. W pierwszej chwili zdziwiło mnie, jak delikatnie są zaznaczone linie siatki - jedynie ciemniejszym odcieniem - ale szybko zrozumiałem, że to znacznie lepszy pomysł niż czarne krechy. Siatka okazała się wyraźna nawet z kilkunastu metrów, a dzięki nieinwazyjnej barwie nie psuje rysunków.
A jeśli chodzi o rysowanie - cudo! Testowałem tylko mazaki suchościeralne, do białych tablic, ale w gruncie rzeczy nie potrzeba żadnych mocniejszych markerów. Pisaki rysują bardzo wyraźnie, szybko schną i się nie rozmazują. Bazgroły wystarczająco dobrze utrzymują się na macie, by znieść przypadkowe spotkania z łapami graczy, a po ścieraniu nie zostają nawet smugi.

Długo się zastanawiałem, czy zainwestować w tę matę, ale teraz nie żałuję ani grosza. 50 zł to uczciwa cena za bardzo dobry produkt i jestem gotów polecić go każdemu.


Jak dla mnie ideał :)

Doskonałe kości dla każdego prawdziwego krasnoluda! W rzeczywistości wyglądają znacznie lepiej niż na zdjęciu. Szare cyfry, rysunki i ramki są wypukłe, dzięki czemu kostki przypominają wyrzeźbione i bardzo przyjemnie się je trzyma.
Jeśli chodzi o czytelność nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Jeśli kostka upadnie na wyciągnięcie ręki, to nawet się do niej nie schylisz. Kanciaste cyfry są niezwykle wyraźne, nie do pomylenia. Kolory są dość kontrastowe, by widzieć wyniki nawet w bardzo słabym świetle, a dzięki wypukłości i chropowatej, matowej czerni w tle, refleksy świetlne na kostkach nie tylko nie przeszkadzają, ale wręcz pomagają odczytać liczbę.

Słów parę o pudełku - wykonane przyzwoicie, pasuje stylistyką do kostek. Ma dwie przegródki - pierwsza, widziana w okienku wieczka, ma siedem wcięć w które można włożyć kostki. Jednak takie układanie i wyjmowanie jest dość czasochłonne, więc z pomocą przychodzi druga przegródka, w której można trzymać kostki na czas gry.


Jak dla mnie ideał :)

Doskonałe kostki! Przede wszystkim są super wyraźne nawet w bardzo słabym świetle, nie ustępują pod tym względem kostkom matowym, a wyglądają nieporównywalnie lepiej. Zestaw prezentuje się wspaniale, dzięki prostocie i elegancji przebija wiele ozdobniejszych kostek, a kosztuje zdecydowanie mniej.

Idealny produkt dla każdego, kto nie lubi odczytywać wyników z lupą, a zależy mu na wyglądzie kostek.


Adik

Liczba recenzji: 5