Arkady

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Innymi słowy, trochę bardziej dosadnie:

Każdy serwis usunie uwagę/wpis/komentarz dotyczący ceny w konkurencyjnym sklepie. Takie jest prawo rynku i reguła istnienia takich podmiotów gospodarczych. Jeżeli ktokolwiek tego nie rozumie, to więcej świadczy o nim niż o podmiocie.


Proszę o wyjaśnienie - przy tym produkcie widnieje napis "do 48 godzin" a poniżej: "Nakład tej gry jest wyczerpany."

To w końcu dostanę ten dodatek w Rebelu czy nie? Proszę o odpowiedź!

Dziękuję.


Macieju drogi - już za miesiąc recenzja w Rebel Times, tam dowiesz się wszystkiego.


"Już krótka prezentacja dodatku, w połączeniu z wiele mówiącym tytułem nasuwa całkiem słuszne skojarzenia co do konceptu samego dodatku. Do walki o koronę Rzeczpospolitej Szlacheckiej włączają się nowe siły – Osmanie. Elekcyjna partia toczy się o wysoką stawkę, dlatego już nie tylko głosy sejmikowych krzykaczy, ostre szable rębajłów i magnackie pieniądze będą liczyły się w tej grze. Zwaśnione frakcje formują oddziały i przymierzają się do przejęcia kontroli nad ziemiami Korony i Litwy. Rzeczpospolitej grozi wojna domowa..."

Chcesz wiedzieć więcej, przed nabyciem Casus Belli? Już dziś sięgnij po recenzję, w 20 numerze magazynu Rebel Times!


"Dark Tales to 56 zupełnie nowych kart pozwalających dodać rozgrywce nieco pesymizmu, grozy i posępnego klimatu. Dodatek nie wprowadza żadnych nowych zasad, pozostawiając nietkniętą esencję Once Upon A Time – prostą i nie nachalną mechanikę stawiającą głównie na interakcję między graczami oraz ich wyobraźnię. Jest on za to pełen nowych elementów narracji i zakończeń, które w znaczący sposób urozmaicą rozgrywkę."

Nie chcesz ryzykować zakupu tego dodatku w ciemno? Już dziś przeczytaj recenzję w najnowszym numerze magazynu Rebel Times!


Pykacz123

Liczba recenzji: 8

Piotr3248

Liczba recenzji: 58