Balint

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Po prostu dobra gra rodzinna. Bez szaleństw ale i bez powodu do narzekania.


Pomijając oczywiste względy praktyczne, od strony estetycznej oraz pomysłowego przypomnienia ważnych dat, świąt i wydarzeń jest to klasa sama w sobie. Warto bylo wydać trzy dyszki na ten świetny produkt.


Po bardzo takim sobie Panteonie dodatek, który koncepcyjnie zdecydowanie bardziej pasuje do 7 cudów świata, a i wprowadza możliwości, które zdecydowanie - a przy tym pozytywnie - wpywają na przebieg zabawy.
Zdecydowanie polecam fanom podstawki.
Pozdstawkę zaś polecam wszystkim!


Niby to samo co znamy od lat, ale w jakiej formie! Pomijając świetne, metalowe pudełko, odświeżona plansza prezentuje się wyśmienicie. Wydanie raczej nie jest kompatybilne z dodatkami, więc do rozważenia: jeśli ktoś ma ochotę zatrzymać się na podstawce, niech bierze edycję jubileuszową. Jak ktoś planuje mieć komplet z dodatkami to należy rozważyć jednak zakup zwykłej wersji.


Taka mocna czwórce w pięciogwiazdkowej skali.
Pasjans, w którym każdy próbuje ugrać swoje bez większego oglądania się na rywali. W tym pasjansie zaszyto jednak kilka ciekawych smaczków, a całość opakowano w atrakcyjną wizualnie oprawę.
Druga edycja poprawiła również jeden z głównych mankamentów rozgrywki - mowa o dodanych ambrozjach - czyniąc ją zdecydowanie bardziej płynną, a jednocześnie ułatwiając podejmowanie kilku akcji.
Gra kupiona na letniej promocji i warta promocyjnej ceny.


Metallum

Liczba recenzji: 5

Red5

Liczba recenzji: 18

Maemi

Liczba recenzji: 17

Vesperum

Liczba recenzji: 0

LukePL

Liczba recenzji: 263