Cfsz

Łowca

Łódź

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

6 użytkowników

Mam pytanko. Zostało tu stwierdzone, że bez LE: Aliens nie da się skorzystać z części kart w tej grze. Można wiedzieć coś więcej na ten temat? Ile kart będzie leżało odłogiem, jeśli nie kupię sobie poprzedniej części?


Bardzo fajna, bardzo ładnie wydana, bardzo klimatyczna gra. Wypisz wymaluj Metro 2033 bez licencji. Jest tu wszystko co lubię - losowość, walka, duża różnorodność postaci, wyposażenia i przygód. Parę trybów też jak najbardziej na plus.

Natomiast - instrukcja. Do bani. Nigdy nie siedziałem w czasie rozgrywki nad instrukcją jak tutaj. O co chodziło autorom nie dowiedzieliśmy się nawet po skończonej rozgrywce, trzeba to porządnie ograć, ściągnąć materiały z bgg i się to ogarnie.

W każdym razie - 5/5. Brać, w tej cenie to mus.


Jak dla mnie ideał :)

W skrócie to kooperatywny deck building w świecie fantasy, oparty na sposobie gry znanym z Diablo. Dużo tłuczenia stworków, zbierania skarbów wszelakich, za rozwiązane scenariusze ulepsza się postać. Kampania to zabawa na całe miesiące. Potrafi być to baaaardzo mózgożerna pozycja a setki kart i tysiące ich kombinacji gwarantuje zawsze niepowtarzalną rozgrywkę. Dużo turlania kości, mniam.
Podsumowując:
losowość, złożoność, myślenie, ogromna różnorodność. Czyli to co najbardziej sobie cenię w grach.
Mocne 5.

Ale nie dla każdego, polecam najpierw obejrzeć filmy o tej grze przed kupnem.


Jak dla mnie ideał :)

O cholera, nie spodziewałem się takiego uśmiechu na mordzie graczy.
Wszystko tu już było powiedziane - mózgożerne, układanka z kart, herosi na planszy, zaś Runebound na sterydach to niesprawiedliwe określenie. Kurde, jaka ta gra jest genialna!!!!!


Dobry, solidny produkt

Dla maniaków Descenta. Postacie fajne, parę stworków, questy - moim zdaniem trudne dla bohaterów.
Można, nie trzeba.


Hex_6

Liczba recenzji: 20

izuuki

Liczba recenzji: 17

Mamont

Liczba recenzji: 0

Sebastian Woźniak

Liczba recenzji: 18

Uikasai

Liczba recenzji: 45

DominikaSm

Liczba recenzji: 9