Dawid

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Całkiem użyteczny dodatek, wprowadza trochę świeżości na sesjach CP. Jedyne do czego mógłbym mieć zastrzeżenia to taka-sobie wytrzymałość samego podręcznika [jest klejony i po dość intensywnym użytkowaniu zaczął się rozklejać] . no Oprawa graficzna też trochę już straszy [ah te stare wydania] ale, od czego w końcu mamy wyobraźnie? ;)
Przesyłka bez problemowo, jak zawsze.


Nie chce być zbyt krytyczny dla Portalu, ale to chyba nie jest najlepsza wydana przez nich przygoda. Nie jest zła - ale.. hmm czegoś jakby jej brak. W pewnych momentach troche aż nazbyt liniowa i przewidywalna. Szczerze przyznam, że spodziewałem się czegoś bardziej obiecującego, czytając zamieszczony powyżej 'krótki opis'. Sam pomysł na scenariusz aczkolwiek jest dość interesujący - po paru przeróbkach gra może nabrać barw. Nie czuje się jednak rozczarowany lub co gorsza "obdarty z kasy" - 16 złoty za 32 całkiem nieźle wykonane strony to uczciwa cena. Jak ktoś nie jest zbyt wybredny pod względem fabularnym to jest to przygoda dla niego. Ogólna ocena 5/10.


Maximum Metal to obowiązkowy dodatek każdego fana ciężkiego sprzętu. Wybór pojazdów, broni i cybersprzętu jest naprawde szeroki, więc jest w czym wybierać. Szczególnie warty uwagi jest także ulepszony system walki w pojazdach zawarty w tym podręczniku. Gorąco polecam dla wszystkich cyberpunków! ;)


Całkiem ciekawy blok - musze przyznać, że przyniósł mi troche szczęścia i trafiły się niezłe karty :D Przedruki niektorych kart z starszych edycji sprawiaja, że tym bardziej warto kupić boosterki z TS. Polecam.


Produkt jak najbardziej ok. Koszulki pomimo niskiej ceny są solidne a karty ładnie się w nich prezentują. Polecam ;)