Elżbieta

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Pudełeczko z kolorowymi okrągłymi kartami, dobrze wykonanymi. Idealne do zabawy na imprezę, im więcej osób tym lepiej. Graliśmy z wnuczką w 4 osoby, a potem jeszcze tylko we dwójkę. Ćwiczy spostrzegawczośc i refleks, nieraz moja 9 letnia wnuczka wygrała. Kilka wariantów do wyboru. Przerobiliśmy wszystkie. Ideał dobrej zabawy. Polecam, nie zabiera dużo miejsca- małe pudełeczko, mozna zabrac wszędzie, a na pewno warto, bo jest wesoło. Odrobinę cena jest chyba za wysoka, ale warto


Jak dla mnie ideał :)

Fantastyczna zabawa na imprezę niekoniecznie dziecięcą.. Zabawialiśmy się z wnuczką i rodzinką w 5 osób w Święta. Oj trzeba mieć refleks bo inaczej się przegrywa. Kapitalne jest to, że trzeba klaskac i wystukiwać rytm, ruch i śmiech- czego więcej trzeba. Polecam nie tylko dla dzieci. A jak się już nie ma siły śmiać, to myk do pudełeczka, zajmuje tyle miejsca co talia kart. Opakowanie metalowe, nie zgniecie się, karty wykonane solidnie. Troche posłuży do smiechu i zabawy.


Dobry, solidny produkt

Typowe scrabble. Dobrze wykoanne do wieloletniego wręcz uzytku. Zmusza mózg do pracy ( to dorosłych), a dzieci uczy składania wyrazów z literek, ortografii. Polecam- dobry produkt.


Jak dla mnie ideał :)

Dobre wykonanie. Wciąga. Zmusza do główkowania. Wymaga niestety trochę miejsca, bo jak wieża się rozpada , to rozrzut czasem jest duzy. Ma jeden mankament- robi trochę hałasu, ale za to dostarcza duzo radości i zabawy.


Dobry, solidny produkt

Jak kazda gra z serii memo jest dobra, ćwiczy pamięc w każdym wieku. Do tego uczy języka. Dobre wykonanie. Do wielokrotnego uzytku. Gra szybka , wymaga odrobine wolnej przestrzeni i już. Polecam jako przerywnik w oglądaniu telewizora-np. w czasie reklam :)