Eremita

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Po kilku latach używania stwierdzam ze warto było się wysilić z kieszenią. Kości te są dużo czytelniejsze niż zwykłe i to bardzo pomaga w grze.


Jak dla mnie ideał :)

Używam tych koszulek odkąd wyszedł Eldritch Horror (2013) i mimo częstego i intensywnego tasowania są praktycznie jak nowe, ani jedna nie zawiodła.


Jak dla mnie ideał :)

Talia "MysticRuins" w genialnie prosty sposób dodaje na planszy nowe lokacje bez zmieniania samej planszy, i łatwo ją dołączyć do gry kiedy tylko chcemy.
Nowy typ czarów naprawdę jest nowatorski, ciekawy, i użyteczny, a jednocześnie nie wymaga poznawania żadnych nowych zasad. Podobnie relikwie.
Według mnie prawie każdy element tego dodatku jest idealny. Gdyby dodatek ten kosztował tyle samo co Mountains of Madness to nadal uważałbym go za lepszy zakup.


W porządku, bez rewelacji

Główny element tego dodatku czyli plansza Antarktydy jest według mnie bardzo kiepsko pomyślany i pogarsza jakość rozgrywki.
Z kolei Przedwieczny który z planszy Antarktydy zawsze korzysta jest stanowczo zbyt prosty i przez to nieciekawy.

To sprawia że dodatkowej planszy prawie nigdy nie wyjmuję z pudełka.

Jest jeszcze kilka potknięć, takich jak np. artefakt który w większości rozgrywek nie robi absolutnie nic, ale ogółem jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego w tym dodatku co nie wymaga Antarktydy do działania.
Np. nowe Unique Assety są genialnym pomysłem.

Wystawiam ocenę "1" za Antarktydę i wszystko z nią związane, i "5" za resztę komponentów.


Dobry, solidny produkt

Forsaken Lore jest niestety niezbędny jeśli chcemy grać na poważnie. Bez niego Przedwieczni z gry podstawowej szybko zaczną być powtarzalni.

Piszę "niestety" ponieważ FL wprowadza do gry spotkania które mają jedynie negatywne konsekwencje. Ich ilość jest boleśnie odczuwalna jeśli mamy jedynie gę podstawową i ten dodatek.


Aldis

Liczba recenzji: 2

Kiirama

Liczba recenzji: 0