Grzegorz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Moja ulubiona gra w końcu doczekała się polskiego wydania! Takiego stosunku liczby epickich zagrywek do czasu gry nie znalazłem nigdzie indziej. Teraz tylko muszę wykombinować, jak stopniowo zamienić moją edycję angielską z dodatkami na polską, w którą zagrać będę mógł z ludźmi nie znającymi dobrze języka angielskiego...


Jak dla mnie ideał :)

Po prostu super. Jestem ogromnym fanem gier w czasie rzeczywistym (posiadam Galaxy Truckera i Space Alert) ale w Escape gram najczęściej z prostej przyczyny: ma najłatwiejsze do wytłumaczenia zasady. Wprowadzenie do gry nowe osoby zajmuje chwilę. Wiadomo, strategii tutaj niewiele i szachiści mogą czuć się rozczarowani. Jeśli jednak ktoś ma ochotę na szybsze bicie serca przy kawałku tektury, lepiej nie można trafić.


W porządku, bez rewelacji

Niby to stary dobry Time's Up ale niestety nie umywa się do oryginału. Karty są zbyt łatwe i przez to jest mniej emocji. Oczywiście tytuł jest przewidziany do gry z dziećmi i tutaj może się sprawdzić wyśmienicie. Jednak do gry na imprezie radzę pozostać przy niebieskiej wersji lub poczekać na np. czarną (może Rebel wyda?)


Jak dla mnie ideał :)

Battle Line to typowa gra Reinera Knizii. Sucha jak wiór ale z porządną mechaniką. Losowość wcale nie doskwiera a sama gra wymaga umiejętnego planowania, blefu i czasami ryzyka. Osobiście wolę grać bez kart taktyki – wprowadzają zbyt dużo chaosu.


Dobry, solidny produkt

Naprawdę fajna gra. Lubię gry, w których trzeba się kłócić, dysktutować i grozić i tu jest tego pełno. Warto. Pewnym minusem jest dużo ikonografii i tylko jedna pomoc gracza. No i sama gra zajmuje naprawdę sporo miejsca.


Mr Grey

Liczba recenzji: 24

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

Sebastian

Liczba recenzji: 72

TT87ART3BC

Liczba recenzji: 253