Jemo

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Pozycja obowiązkowa. Świetny tytuł do wejścia w planszówki zarówno młodszym i starszym. Gra prosta i jednocześnie wciągająca


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Nie mam porównania do innych pozycji w serii, ale tytuł naprawdę przypadł do gustu. Świetne wykonanie, pomimo pierwszego wrażenia gra sama w sobie (zasady) dość proste, ale nie znaczy to że wygranie takie jest :) Na minus dałbym totalny brak skalowalności - mamy po prostu sześć postaci i należy rozdzielić je między graczy, także np w 4 osoby jest średnio. Można jednak spróbować ograniczyć liczbę bohaterów by podnieść poprzeczkę. To się jednak sprawdza tylko w prostszych scenariuszach


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Szybka prosta i wciągająca - świetny tytuł dwa dwóch graczy. Trafiliśmy na nią przypadkiem na targach i nie mogliśmy się oderwać!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zasady do wytłumaczenia w chwilę, bardzo duża regrywalność z racji używania tylko części elementów - planszy i karty celów. Wymaga jednak niezłego główkowania - świetna pozycja!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Wykonanie porządne - produkt sprawia wrażenie że długo posłuży. Dołączony woreczek jest świetnym pomysłem skoro gra podaje się za podróżną (i taka jest - nie potrzeba żadnego stołu), niestety jego zamknięcie nie ma żadnych szans utrzymać żetonów - dodatkowy woreczek strunowy rozwiązuje problem :) Sama gra banalnie prosta do wytłumaczenia - ot takie kółko i krzyżyk na sterydach. Mnogość kombinacji wymaga jednak niezłego główkowania - 16 możliwych ruchów, dwustronna (żetony mogą się zasłaniać!) plansza którą dodatkowo jeszcze obracamy - genialne!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

kallak

Liczba recenzji: 109

Rieviel

Liczba recenzji: 219

Anna

Liczba recenzji: 51

Nidhogg

Liczba recenzji: 20

Pitdobruk

Liczba recenzji: 2

Foxy

Liczba recenzji: 20