Lech

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Scythe został w Polsce przyjęty bardzo ciepło. Nic w tym dziwnego. Oferuje prostą lecz rozbudowaną rozgrywkę opartę na mechanice "rozwijania silniczka" a do tego interakcję z innymi graczami. Walki niby nie jest dużo lecz zaniedbanie się od strony militarnej niesie ze sobą opłakane skutki. To za co osobiście uwielbiam Scythe to uczucie postępu gdy z partii napartię widać że jest się coraz lepszym.
Każdy kolejny dodruk tej gry zostaje dość szybko wyprzedany. Już to mówi o Scythe dużo. Jestem zdumiony jak wielką popularnością cieszy się ten tytuł w naszym kraju. Jeśli jeszcze nie graliście spróbujcie. Jest to gra warta swej ceny.


Klasyka gier familijnych. Gra jest prosta, a do tego ładnie się prezentuje. To co podoba mi się w Europie, to dodanie nowych mechanik "tuneli". Nie jest to może dużo ale czuć że dostajemy więcej względem oryginału. Jest to dobry tytuł do wciągania nowych osób w planszowe hobby.


Jak dla mnie ideał :)

Piękny tom. Wspaniale wydany. Nie jest to tani produkt ale trzymając go w rękach widać za co się płaci. Polecam każdemu miłośników serii Arkham.


Dobry, solidny produkt

Geniusz Small World tkwi w jego prostocie. Ta gra to taka definicja gatunku kontrolowania terytorium. Idealna jeśli ktoś zaczyna przygodę z planszówkami.


Jak dla mnie ideał :)

Po pierwszych dwóch partiach nie byłem przekonany ale z jakichś powodów gra chodziła mi po głowie. Obecnie uważam że to jedna z lepszych gier w budowanie silniczka. Zrozumienie wszystkich ikonek zajmuje krótką chwilkę ale potem gra jest szybka i daje sporo frajdy. Polecam.


Komix

Liczba recenzji: 89

Patya

Liczba recenzji: 12

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Khasia

Liczba recenzji: 23

Magilion

Liczba recenzji: 26

Snosia

Liczba recenzji: 23

Argallis

Liczba recenzji: 81