Maja

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Fantastyczna gra przygodowa. W cenie promocyjnej to w ogóle ideał. Język angielski przydaje się tylko do czytania instrukcji.

W naszej rodzinie gra stała się świątecznym hitem i nieraz już graliśmy 2-4 partie pod rząd.

Gorąco polecam!


Bardzo fajna gra karciana. Ciekawy element ciągnięcia kart - odkrywasz nowe tak długo, jak chcesz, powiększając sobie i przeciwnikom wybór dostępnych kart. Jeśli jednak wyciągniesz drugi statek w tym samym kolorze, tracisz szansę na zdobycie jakiejkolwiek karty i Twój ruch się kończy.

Ciekawe karty różnych profesji pozwalają zbudować ciekawe kombinacje.

Gra szybka, pełna emocji i mnóstwo lekkiej zabawy w bardzo dobrej cenie! Polecam :)


Nowy nabytek tej jesieni. Jesteśmy fanami wersji podstawowej oraz czerwonego rozszerzenia przy grze w 2 osoby.
Ten niebieski dodatek sprawdza się lepiej przy grze w więcej niż 2 osoby, bo zbyt długo przepracowuje się karty w tej talii. Są one jednak świetne - dokładnie takie, jakich brakowało! Fajne zaklęcia i kilka interesujących magicznych artefaktów, które dają profity w kazdej rundzie.

Polecam!


Bardzo dobry dodatek dla alchemików - dodaje smaczku dla bardziej zaawansowanych graczy i zmienia diametralnie strategię - jest to jakby nowa gra - trochę jak dodatek Torfowisko zmienia grę Agricola.

Gorąco polecam!


Bardzo się cieszę, że Rebel ma tę super grę w ofercie. Myśmy dostali wersję rosyjską prawie dwa lata temu i jest to jedna z najczęściej granych karcianek w naszej kolekcji.

Gra w dwie osoby zabiera około 20-30 minut i jest tu całkiem sporo dobrej zabawy. Gra jest przyjazna jako wprowadzenie do planszówek - nowi gracze szybko się uczą wygrywać. Karty są klimatyczne i cieszą oko.

Gorąco polecam!


Aniaga

Liczba recenzji: 125