Mały Groszek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gierka z rodziny Sushi. Dzieciaki zachwycone a są wybredni niesamowicie jeśli chodzi o gry. Draft znany z Sushi roll świetnie odnalazł się w wersji kościanej. Kości śliczne, grafiki na kartach dań urzekają. Gra jest dynamiczna, zasady proste do opanowania. Gra się sympatycznie, na luzie a jednocześnie jeśli chce się wygrać trzeba zwracać uwagę na kolory kostek i pokombinować odrobinę z tym co się opłaci w danej rundzie- co w przyjazny sposób ćwiczy koncentrację i logiczne myślenie u juniorów.


Dobry, solidny produkt

Jestem zaskoczona jak bardzo moje dzieci polubiły tą niepozorną grę. Urocze ilustracje kupiły nasze serca, a prosta, szybka rozgrywka wciąga. Dzieciaki od czasu zakupu domagają się codziennych rozgrywek. Łatwe zasady sprawiają, że szybko można wciągnąć do gry kogoś nowego, wydaje się wiec idealna na imprezy. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że pewnie będzie nam towarzyszyć na wyjazdach.


Jak dla mnie ideał :)

Ta gra to jeden z moich ulubieńców. Zarówno w czasie rozgrywek z dziećmi jak i dorosłych wyzwala pokłady twórczego myślenia, wychodzi poza schematy. Wspaniale kreatywna, wzory na kartach wymuszają bardzo abstrakcyjne myślenie. W czasie gier z dziećmi pozwalam wybierać hasła, które są dla nich łatwe i umieją je ułożyć bo niektóre hasła są naprawdę dużym wyzwaniem. Chętnie widziałabym dodatkowe puste karty z możliwością dorysowania własnych kształtów - jest kilka kształtów, których mi brakuje. Dla mnie obowiązkowa pozycja dla każdego fana gier kalamburowych.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra imprezowa, w dużym gronie pokazuje cały swój urok i wszyscy chętnie witają jej powroty na stół. Przy mniejszej ilości graczy znacznie traci. Dzieci uwielbiają rysować i utrudniać zgadywanie pozostałym, jest zawsze dużo śmiechu. Gra zdecydowanie trafiła w nasz gust, rozwija wyobraźnię, kreatywne myślenie, nie kładzie dużego nacisku na rywalizację, tylko na wspólną zabawę. Przystępne zasady można szybko wytłumaczyć każdemu, nawet kompletnym planszówkowym laikom. Na rodzinnych imprezach jeden z naszych ulubieńców. Haseł jest dużo, a kiedy już się opatrzą można wykorzystać hasła z innych gier słownych. Niektóre hasła są naprawdę karkołomne.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo rozbudowana jeśli chodzi o ilość komponentów gra. Wszystkie elementy pięknie wykonane, z dużą dbałością o detale. Dla osób lubiących piękne wizualnie gry to uczta dla oczu. Każda osoba zasiadająca do gry zachwyca się jej wyglądem. Instrukcja długa, wymaga dokładnego przestudiowania, ale nawet mimo tego zdarza się że w trakcie rozgrywki pojawiają się wątpliwości i niejasne sytuacje, co do których najczęściej każdy gracz ma inną opinię. Początkowe partie dłużą się, bo zapoznawanie się z kartami przez nowych graczy trwa trochę, ale z czasem, rozgrywka jest płynna i bez dłuższych przestojów. Gra przynosi dużo satysfakcji z kombinowania i poszukiwania najlepszych rozwiązań. Jeśli ktoś lubi gry typu worker placement to na pewno gra dla niego. Znaczna losowość czasami jest irytująca, ale taki urok wielu gier, że kiedy mąż wylosuje idealny zestaw kart to człowieka krew zalewa :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 442

Promykx

Liczba recenzji: 4

Svvital

Liczba recenzji: 38

Perełka

Liczba recenzji: 16