Marek_19

Pionier

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Super protectory, karty łatwo wchodzą, pasuje do dedykowanych kart, do segregatora. Bardzo ładnie się prezentują odwrócone czarną stroną. Dobrze i solidnie wykonane. Polecam jeśli chcesz chronić swoje karty, w gratisie otrzymujesz lansiarski wygląd reversu :) Silna 5 Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładne kości, kolory ładnie przechodzą z wybranego w czerń (w moim przypadku niebieski i czerwony). Cyfry czytelne. Nie wiem jak z wytrzymałością farby na cyfrach ale na razie jest ok. Produkt godny polecenia. Dla mnie mocne 5.


Dobry, solidny produkt

Bardzo mi się podobają te koszulki. Są wykonane z dobrego materiału, pasują do nich karty bez koszulek ochronnych jak i z. Nie ma problemu z wyciąganiem i wkładaniem kart. Zauważyłem nawet, że bez folii zabezpieczającej kartę można nawet włożyć 2 karty bez problemu. Chyba, że karty były by jakieś mocno grube. Jedynym niekomfortowym rozwiązaniem przynajmniej dla mnie jest to, że po przewróceniu karty w segregatorze otwory do wkładania kart są już w innym miejscu co trochę irytuje. Ale ogólnie oceniam ten produkt na silne 4. Wart zakupu trzeba pamiętać jeszcze o dedykowanym segregatorze.


Dobry, solidny produkt

Dobry produkt, liczyłem że karty będą większe (odnośnie pierwszej części z limitowanej edycji), ale jest ok. Szkoda, że niektóre karty wyglądają na zabrudzone podczas produkcji lub druku. Nie przeszkadza to jednak dobrze się bawić przy całkiem nowych hasłach. Godne polecenia na zabawy w większym gronie.


Dobry, solidny produkt

Dobrze wykonane, kolorowe. Ogólnie ok, jak gdyby była gwarancja, że produkt losuje cyfry jakie chcesz to byłbym w siódmym niebie xD