Maroflo

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Klasyk! 5 na 5! Brakuje mi jednak jakiegoś dodatku. Banner to za mało! Dodatkowe rasy? Dodatkowy zestaw bohaterów? Pozostają tylko fanowskie wersje!


Mały dodatek ale na prawdę dobrze zrobiony. Beastmaster staje się jeszcze potężniejszy - nie dobrze, nie dobrze!


Najlepszy dodatek Mage Wars jaki posiadam ale to chyba przez sentyment do Nekromanty, który ciągnie ze sobą hordy Szkieletów i Zombie, i potrafi pokonać nawet nie zwyciężonego do tej pory Beastmastera! No ale jak Druid zacznie przywoływać Enty to zaczyna się robić nieciekawie nawet dla Nekromanty! Dobrze, że nie ma w kartach Elfów, które często występowały w parze z Druidami! Wtedy chyba profesja Druida byłaby za mocna!


Powiem krótko! Ludzie kupujcie tą grę, niech rozwinie swe skrzydła na rynku polskim. Wersja polska na prawdę nie będzie potrzebna, instrukcja prosta, łatwa, karty do tłumaczenia też! Kto się wychował na grze komputerowej Heroes MM III załapie wszystko i musi tą grę posiadać w swojej kolekcji!


Słuchajcie! Najlepsza gra jaką mam w swojej kolekcji! Grałem już 3-4 rozgrywki - balans gry jak na razie zadziwiający. Wygrywa się minimalnie, do ostatniej tury! Być może Arcan Wonders testowali długą tą grę. Dodatki wychodzą powoli, trzeba długo czekać, być może pracują nad balansem gry - nie wiem! Wizardem gra się ciężko ale najciekawiej, najłatwiej Beastmasterem! Klimatyczna grafika, fenomenalna Księga Czarów! Kto się wychował na Heroes III zrozumie!


Rzezio

Liczba recenzji: 1

erl

Liczba recenzji: 18

Robbins

Liczba recenzji: 12