Mat

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Ja pstrykam. Moja żona pstryka. Moje dzieci pstrykają. Kolejnego dnia to samo. A potem rewanż. A potem dogrywka bo jeden rewanż to za mało. Ława w pokoju też jest za mała bo średnica pola gry to ok 78 cm... I jak przyszła paczka od Rebela to się lekko zdziwiłem :) Ale gra się świetnie. Zasady są proste (są na na crokinole.me), wykonanie gry doskonałe. Kupujcie i pstrykajcie :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna, świetna i jeszcze raz świetna. Jedna z moich ulubionych gier. Aż mi się w góry iść chce :) Nie za trudna, nie za długa, klimatyczna - czasem ciągnie chłodem przy zmianie kafelków pogody na gorszą a przy zmianie na lepszą trzeba zakładać okulary bo słońce razi. Równie dobra jak podstawka i świetnie ją dopełnia. Kupujcie.


Raczej słaby

No słabiutko tak jakoś. Ja też się dziwię, skąd tak wiele wysokich ocen. Może miałem zbyt wysokie oczekiwania. Zdecydowanie lepiej kupić Cytadelę. Równie prosta (jeżeli nie prostsza) a daje dużo więcej radochy z gry.


Jak dla mnie ideał :)

No to właśnie jest gra. A nawet GRA a nie jakaś tam zwykła gra. Nie zgodzę się z tym, że to puzzle ale z tym, że trzeba obserwować karty i jak najoptymalniej ich użyć - tak. Ale w końcu to tworzy cały tabun wyborów do podjęcia i tu możemy zaznaczyć swoją wyższość nad przeciwnikiem (przeciwnikami). Losowości też bym się nie czepiał. Kluczem jest optymalizacja wyborów. To w końcu po części karcianka z deckbuildingiem a i tak mamy duży wpływ na to, jakie karty posiadamy na ręku. Poza tym kart jest na tyle dużo, że nie ma zmartwienia o regrywalność.
Mnogość wyborów powoduje jednak okresowe przestoje w grze, zwłaszcza pod koniec, gdy brakuje jednego drobnego elementu aby dopiąć celu a mimo to od nowa przeglądając karty na ręku staramy się go osiągnąć.
Gra świetna ale raczej dla węższej grupy odbiorców.


Dobry, solidny produkt

Ano taki właściwie pasjans. Jak dla mnie (bardzo lubię karcianki) jest tu trochę za dużo przekazywania kart sąsiadom. Prawa - lewa - prawa - lewa - dostanę - nie dostanę - dozbieram nie dozbieram... Ale o dziwo gra się fajnie i lekko. Nie ma co biadolić, warto zagrać :) Najlepiej u kolegi przed ostatecznym zakupem.


Bryza_111

Liczba recenzji: 67