Mirosława

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Książka bardzo dobra. Twarda oprawa, kredowy papier, ładne ilustracje i podział na opisy fabularne potworów jak i na tabelki dla MG. Opisy fabularne można przeczytać graczom i zachęcić ich do wyobrażenia sobie przeciwników z którymi aktualnie zmagają się bohaterowie.
***********************
Rebel przysłał książkę po dwóch dniach co było zaskoczeniem ponieważ zawsze przysyłano po jednym dniu. Nie umniejsza to jednak szybkości sklepu Rebel niestety nie kontroluje poczty i kurierów.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładne i starannie pomalowane figurki najpopularniejszych potworów z księgi potworów ;]. Dobrze wykonane z wytrzymałego plastiku przezwyciężą wiele trudności.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo użyteczne, ładne tilesy. Można układać wiele kombinacji spotkań leśnych. Zrobione są z tektury więc wiele wytrzymają. jak za tą cenę to są doskonałe.


Jak dla mnie ideał :)

Super figurki. Dobrze pomalowane, często występujące u nas na sesjach potworasy. Trafiła mi się figurka grzyba :]


Jak dla mnie ideał :)

Doskonała mechanika, doskonała oprawa graficzna i doskonały klimat. Grałam kiedyś w D&D ale ten system miażdży konkurencję. Do gry starczy praktycznie tylko ten podręcznik ale rozszerzenie go o dodatkowe materiały polepszy jakość gry i zwiększy mnogość akcji, potworów, przedmiotów i innych elementów które czynią ten świat i system tak wyjątkowym.