Natalia

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Pędzące żółwie, trafiają na listę moich ulubionych gier z dzieckiem. Szybkie i jasne zasady, umożliwiają grę z młodymi graczami. Element taktyki i podstępności pozwala w tym samym czasie na świetną zabawę dla dorosłych. Dla rodziców z dziećmi powyżej 4 lat wg mnie absolutny must have, na półce z grami :)


Świetna gra 2 osobowa. Daje dużą dozę emocji w relacjach międzyludzkich :) często pokazuje, jak bardzo różnimy się od siebie w zakresie skojarzeń. Trzeba uważać, bo można partnera w emocjach rzucić kapciem. Stąd uważajcie bo kooperacja ku memu wielkiemu zaskoczeniu bywa czasem źródłem konfliktów ;)


Bardzo dobrze wykonana i rzeczywiście zaskakuje przełożeniem 1:1 z wersji elektronicznej na stół. Nie jestem fanką apki w telefonie, stąd może nie jest dla mnie zachwycająco. Mimo wszystko godna polecenia, gdy na pokładzie są młodsi gracze. + za wariant 1 osobowy, gdy domownicy odmawiają uczestnictwa w jakiejkolwiek planszówce ;)


Po rozpakowania z pudełka, byłam pewna, że dopiero kilka rozgrywek pozwoli na pełne zadowolenie z gry. Nic bardziej mylnego, mimo pewnej złożoności, rozgrywka jest dość intuicyjna, a instrukcja przejrzysta. Możliwość rozgrywki 1 osobowej plasują TM na wysokiej pozycji w rankingu gier ulubionych ;) idealna po całym tygodniu pracy, gdy jak już nic nie wyjdzie, to możesz pochwalić się przynajmniej terraformacją innej plany w dorobku sukcesów ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Niesamowite wykonanie. Żywicowe kafelki uzależniają :) Gra świetna już od 2 osób, a możliwość wytłumaczenia zasad w mniej niż 10 minut pozwala na zapraszanie nowych graczy. Niezbyt długa rozgrywka gwarantuje, że gra nie kurzy się, a często ląduje na stole. Jeden z moich faworytów, długo zwlekałam z zakupem, a powinna być jedną z pierwszych na mojej półce ;)


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Gustuś

Liczba recenzji: 9

Argallis

Liczba recenzji: 127