nojamilva

Zamość

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Gra mnie ujęła i zachwyciła - rozbudowana, klimatyczna, wymagająca od graczy obrania najlepszej możliwej strategii dla danej sytuacji, ale ze względu na wariant zdrajcy trzymająca w niepewności jeśli chodzi o zaufanie do współgraczy, z prześlicznymi ilustracjami i barwnym całokształtem oprawy graficznej. Jeśli ktoś lubi złożone gry planszowe trwające parę godzin, zapewniające emocje i będącymi swojego rodzaju wyzwaniem to polecam je podjąć. :)


W porządku, bez rewelacji

Gdy zobaczyłam grę o nazwie "Epickie Królestwa", w której elementy świata (np. rasy) są tak możliwie typowe dla fantasy jak to tylko możliwe nie spodziewałam się, że okaże się bardzo sensowną strategią. Dobry przykład na to, aby nie oceniać gry po okładce - gra ma przeciętną (można i nawet pokusić się o przymiotnik "brzydką") szatę graficzną, oryginalnością również nie zachęca, ale każda rozgrywka jest unikatowa, bardzo przyjemna, wyczulona na interakcję pomiędzy graczami, a jednocześnie nie posiada zawiłych, skomplikowanych zasad. Zdecydowanie polecam w planszówkowej okazji, jednak nie jestem w stanie dać temu tytułowi więcej niż 3/5 ze względu na standardową cenę, grafikę i fakt, iż to jednak swego rodzaju luźna gierka, pewien przerywnik pomiędzy tymi naprawdę epickimi. ;)


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gra taktyczna, jednakże jestem zwolenniczką edycji 2.5, ponieważ uważam ją za czytelniejszą. :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przyjemna i niewymagająca gra dla większej ilości osób. Zasady są bardzo łatwe, tak więc gra dobra jest zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy.


Jak dla mnie ideał :)

Jak zwykle kolejny dodatek do Dixita wymiata, inna kreska i klimat niż w reszcie dodatków, jak dla mnie super, bardzo urozmaica grę, zwłaszcza takim zapaleńcom Dixita jak ja :)


zdzislaw

Liczba recenzji: 0

bogusz

Liczba recenzji: 0

PrismTank

Liczba recenzji: 5

GROMU

Liczba recenzji: 20