Sławomir

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Jak zwykle w przypadku Fantasy Flight Games otrzymujemy świetnie przygotowany produkt. Co prawda w tym przypadku trochę drogi, ale za to wzbogacający wszystkie poprzednie dodatki o dodatkowe karty. Choć wydany w dużym pudełku nie zawiera dodatkowej planszy, to zawartość może zachwycić. Oczywiście mam wrażenie, że wszystko idzie w kierunku utrudnienia graczom wygranej, która i tak jest trudna, o ile nie gra się w 6 czy więcej osób.
Dla tych, którzy kupili już wszystkie wcześniejsze dodatki pozycja obowiązkowa. Pozostali powinni się zastanowić, bo cena nie rekompensuje (moim zdaniem) zawartości tego rozszerzenia.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest świetnie wydana. Ma mnóstwo elementów, które są bardzo dobrej jakości, choć wymagają sporej ilości woreczków, aby przed grą nie trzeba było za dużo się natrudzić z rokładanie. Proste zasady i wiele planowania, to wielki atut tej gry. Zarówno dla taktyków jak i do rodzinnej zabawy. Punkty zwycięstwa zdobywane i bezpośrednio podczas wodowania statków jak i na koniec gry, za ukrywane przed innymi graczami konktrakty naprawdę sprawiają, że nie wiadomo kto wygra. Naprawdę polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Wspaniały dodatek do Arkham Horror. Dodatkowa plansza poszerza możliwości działania, ale także utrudnia samą grę, zwłaszcza dla małej ilości graczy. Mimo to jest to dodatek, w który naprawdę warto się zaopatrzyć. Nowi badacze, nowi Przedwieczni, nowe zagrożenia. Wszystko co dla znudzonych podstawką może okazać się przydatne, aby w Arkham Horror tchnąć nowe życie... i nowy horror.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre, niewielkie rozszerzenie do podstawowej gry. Wprowadza heraldów Przedwiecznych urozmaicając tym samym grę. Wykonane z duża starannością jest interesującym dodatkiem do wersji podstawowej gry Arkham Horror.


Komix

Liczba recenzji: 88