Tomasz Raszka

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Mimo ogromnej dozy sentymentu jakim darzę II edycje, muszę przyznać, ze 4 ed. przebiła ją pod wszystkimi względami. Poczynając od szaty graficznej, która jest po prostu znakomita, poprzez przystępniej przedstawione treści i informacje, a kończąc na dużo bardziej rozbudowanym systemie, pozwalającym na zdecydowanie więcej. Nic tylko kupować, grać i czekać na dodatki.


Jak dla mnie ideał :)

Muszę przyznać, że kostki te urzekły mnie "od pierwszego wejrzenia". A po odebraniu i odpakowaniu paczki stwierdziłem, że wyglądają lepiej niż na stronie. Zdecydowanie najładniejszy z moich zestawów.


Dobry, solidny produkt

W zasadzie mógłbym napisać tu to samo co przy "Zabójcy Demonów" zamieniając oczywiście demony na smoki oraz dodając więcej zabójców. Książka równie dobra co część poprzednia.


Dobry, solidny produkt

Demony, ogromne latające maszyny, runiczne bronie i najbardziej rozpoznawalny Krasnoludzki Zabójca, czego chcieć więcej. Moim zdanie jedna z najlepszych części serii.


W porządku, bez rewelacji

Karcianka nawiązująca formą do "Cards against humanity". Humor specyficzny, miejscami lepszy, miejscami gorszy, ale wymagający pewnego dystansu. Gra bardzo przypomina "Karty Gentelmenów". Ale mając do wyboru obie pozycje, chętniej sięgam po te drugą.


GRuBshy

Liczba recenzji: 30

GRuBshy

Liczba recenzji: 30

Maciek

Liczba recenzji: 0

Artur11163

Liczba recenzji: 0