Zbigniew

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo przyjemna i ładnie wykonana. Moje pierwsze skojarzenie to takie fantasy "Wysokie Napięcie" - zbieranie zasobów, planowanie kolejnych kroków, baczenie na to co robi konkurencja. Faktycznie, z początku zasady mogą trochę przerażać, lecz po 2 turach wszystko już szło z automatu.
Bardzo polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest dobrze wykonana, ilustracje ładne, żetony solidne, a drewniane szurikeny sprawiają wiele frajdy. Zagraliśmy 2 razy z dwójką znajomych i bardzo nam się podobało. Losowość jest niewielka (atak na domy) a przemyślenie kolejnego ruchu potrafi zabrać sporo czasu, a i tak najczęściej przeciwnik pokrzyżuje nam go. Mechanika jest prosta i po dwóch, trzech rundach wiadomo o co chodzi, co przeważnie znaczy że czas na rundę się wydłuża ;) Możliwości do osiągnięcia zwycięstwa jest sporo i każdy dopasuje strategię do siebie (zbieranie plotek, przekupowanie wysłanników klanu, ataki na domy...).
Moim zdaniem jedna z najlepszych gier w jakie miałem ostatnio okazję zagrać.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra! Zasady proste, a konieczność dedukcji kto gra jaką postacią daje dodatkowy smaczek. Karty są ładne, elementy są drewniane a nie plastikowe, no i w rozgrywce uchwycony jest duch Ankh-Morpork.
Gra jest bardzo wciągające, emocjonująca i stosunkowo niedługa.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Gra była kupiona z myślą o bratanicach (5lat). Okazał się to strzał w dziesiątkę. Zasady bardzo proste i dużo zabawy gdy czekaliśmy na karty by ruszyć swojego żółwia.
Po paru partyjkach spostrzegłem że dla "dużych dzieci" gra też ma potencjał. Ze znajomymi (24-32) wieczorami gramy w nią gdy nie ma za dużo czasu lub jesteśmy już "rozgrzani" rozgrzewającymi napojami. Wtedy gra się doprawdy przyjemnie, ze śmiechem i ciągłym przypominaniem sobie jakiego żółwia ja pędzę do mety?


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

t3d

Liczba recenzji: 32

NLoriel

Liczba recenzji: 137

t3d

Liczba recenzji: 32