Komplet Kości "Zew Cthulhu" Horror w Orient Express - Czarno-fioletowy

Zestaw 7 uniwersalnych kości do gier RPG
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (6)
Wyobraź sobie, że podróżujesz pociągiem. Od samego początku - gdy zauważyłeś, że zamiast Pendolino, został podstawiony jakiś odrestaurowany antyk - czułeś, że ta podróż będzie dość dziwna. Gdy mijają dwie długie godziny, poczułeś się słabiej. Coraz trudniej było Ci utrzymać uwagę na nowym podręczniku RPG jaki nabyłeś. Budzisz a na Twoich kolanach leżą te, Czarno-fioletowe kostki. Teraz pozostaje Ci tylko zastanowić się, czy te dziwne nieludzkie postaci, które wchodziły do Twojego przedziału to była prawda, czy tylko sen...
Wydawca:
Q-Workshop
6995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Wyobraź sobie, że podróżujesz pociągiem. Od samego początku - gdy zauważyłeś, że zamiast Pendolino, został podstawiony jakiś odrestaurowany antyk - czułeś, że ta podróż będzie dość dziwna. Gdy mijają dwie długie godziny, poczułeś się słabiej. Coraz trudniej było Ci utrzymać uwagę na nowym podręczniku RPG jaki nabyłeś. 
Budzisz a na Twoich kolanach leżą te, Czarno-fioletowe kostki. 
Teraz pozostaje Ci tylko zastanowić się, czy te dziwne nieludzkie postaci, które wchodziły do Twojego przedziału to była prawda, czy tylko sen...


4.67
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet Kości "Zew Cthulhu" Horror w Orient Express - Czarno-fioletowy


Najbardziej przydatne recenzje

T0STER

Liczba recenzji: 78

Świetne kości, grałem nimi na sesji Zew Cthulhu i dodają klimatu. Q-workshop znów wykonało świetną robote.
Polecam bardzo serdecznie !


Fearior

Liczba recenzji: 55

Dobry, solidny produkt

Kości od Q-workshop jak zawsze, są wykonane wręcz wyśmienicie. Są bardzo dobrze zbalansowane i dobrze się turlają. Opakowanie w którym są dostarczone jest solidne, każda kostka znajduje się w swoim osobnym dedykowanym dołku. Kostki są delikatnie mniejsze niż standardowe co jest dla niektórych wadą jak i zaletą. Grafika na kościach jest piękna a kolorystyka dodaje tylko atmosfery.

Więc spytacie się, dlaczego cztery? Kości są bardzo dobre, niestety - o ile czytelne z pozycji rzucającego czy sąsiadujących z nami graczami - to z pozycji MG/MP (jeżeli siedzi od nas w pewnej odległości) prawie całkowicie nieczytelne! Dodatkowo przy sesjach/grach w ciemniejszym środowisku samo odczytywanie wyników może stanowić mały problem,(ciemna kość i ciemny nadruk - co mogło pójść nie tak?)

Choć nie są aż tak nieczytelne jak elfickie i my jesteśmy w stanie odczytać wynik - więc 4 ;)


HadesEye

Liczba recenzji: 73

Jak dla mnie ideał :)

Świetne klimatyczne ze względu na kolorystykę kości. Czytelne. Na pewno znajdą zastosowanie poza Horrorem w Orient Expressie.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie