sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Ekran Mistrza Podziemi do Forgotten Realms

dodano: 22.06.2006

Rzecz obowiązkowa dla każdego MP prowadzącego podopiecznych po Faerunie i nie tylko. Powiem tyle, że wszystko to, co chciałem sobie skserować, aby mieć pod ręką znalazłem na ekranie (jest nawet upływ lat). Zresztą tabele losowych spotkań też są przydatne (poszerzone o potwory faeruńskie), a grafika (ta z beholderem) po prostu wymiata....

0

Magia Faerunu

dodano: 22.06.2006

Prawdę powiedziawszy podręcznik dostał sie w łapy drużynowego driuda, tak więc ja az tak dużo o nim powiedzieć nie mogę bo go ledwo przejrzałem. Mogę jednak stwierdzic że nowe czary będą na pewno przydatne (jako MP sie o to postaram), zresztą niektóre są bardzo fajne (mi przypadło do gustu zamienienie brody na srebrną + 2KP cy coś takiego). Prestiżówki też są niczego sobie, a przedmioty milutkie. Do innych MP: ak macie w drużynie maggusa, to uważajcie aby za bardzo nie obślinił tej książki. Pozdrawiam rebel za wysyłkę.

1

Zapomniane Krainy: Opis świata

dodano: 22.06.2006

Widzę same krótkie komentarze więc nie będę się rozpisywał. Paczka oczywiście jak zwykle pancerna (nic sie nawet nie pogięło) i szybka. Co do podręcznika zaś, jest to świetna pozycja dla wszystkich graczy dnd. Nie oszukujmy sie: Zapomniane Krainy wyparły Greyhawka i warto po prostrtu lepiej poznać ten świat. łowny plu podręcznika to oczywiście: geografia Faerunu z mapami, szczególowo opisane rasy, bóstwa, organizacje i oczywiście statystyki tych najpotężniejszych, jak choćby Drizzta. Dla tych zaś którzy nie rozkoszują się dnd to po prostu wciągająca lektura. Polecam!

0

Pokaż wszystkie (4)

Ostatnio zdobyte trofea

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Jubileusz

Tytuł: Weteran

10 lat z REBEL.pl

Ktoś podziela moje zdanie

Pierwsza osoba polubiła Twój komentarz

Lubelskie gra!

Adres podany w profilu jest z województwa lubelskie

Ładnie wyglądam?

Dodanie awatara do profilu

Mam swoją opinię!

Dodanie komentarza pod produktem

Mam tytuł!

Zdobycie pierwszego tytułu

Nie płacę za dostawę!

Złożenie zamówienia z darmową dostawą

Pokaż wszystkie (8)