Descent: Journeys in the Dark - Serena Lieutenant Pack

10 opinii
  • 2 - 5 osób
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Descent 2nd Edition: Journeys in the Dark.
Descent 2nd Edition: Journeys in the Dark
Zestaw z Sereną to dodatek do Descent: Journeys in the Dark Second Edition. W zestawie otrzymujesz figurkę, żetony i karty, które dają nowe możliwości do nękania graczy.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
5995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zestaw z Sereną to dodatek do Descent: Journeys in the Dark Second Edition. W zestawie otrzymujesz figurkę, żetony i karty, które dają nowe możliwości do nękania graczy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.1

4.50
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Descent: Journeys in the Dark - Serena Lieutenant PackNajbardziej przydatne recenzje

Teichan

Liczba recenzji: 413

Dobry, solidny produkt

Nowy Healer zawsze w cenie. Podobnie jak to jest z Raythenem i Serena daje nam dwie możliwości jej wykorzystania. Może pojawić się w grze jako sługa Overlorda czy to zastępując żeton jako figurka lieutenanta lub jako Agent, albo po stronie Herosów. Znów najsilniejszą stroną tego rozszerzenie, podobnie jak to jest z Raythenem, są dwie figurki. Wyglądają ok i powinny fajnie się prezentować na planszy, dla kolekcjonerów!


CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Jak dla mnie ideał :)

Mam pewne wątpliwości do zestawów popleczników. Tutaj jednak jest o tyle to ciekawe, że dostajemy nie tylko figurkę poplecznika... Ale też dodatkową figurkę tej postaci do wykorzystania jako bohater w innych przygodach. Co dostajemy poza figurkami?
Dostajemy dodatkowe karty na rękę mistrza gry (tzw, karty wątku), które trochę zwiększają możliwości potworków. Więc czy warto wydać tyle gotówki na figurki i karty? Tutaj tak. Dostajemy nie jedną, a dwie figurki i nowego bohatera.... Ten dodatek bardzo przypadł mi do gustu.


Ripley

Liczba recenzji: 7

Dobry, solidny produkt

Zgodnie z oczekiwaniami jest to dobrze wykonany produkt. Chociaż osobiście sama postać nie podoba się jakoś szczególnie to pomysł na uczynienie tej samej postaci sojusznikiem graczy lub ich antagonistą jest ciekawym pomysłem rozwinięcia gry fabularnie i w kwestii interakcji.
W zestawie jest również karta bohatera dająca możliwość gry Sereną jako bohaterem ale poza kampanią "Labirynt Zagłady", wspomagając bohaterów leczniczymi zdolnościami. Nie mniej jednak osobiście uważam, że są dużo ciekawsi bohaterowie, jak również że trzeba być trochę masochistą albo bardzo wytrawnym graczem, żeby zdecydować się na grę Sereną.
Jako poplecznik Serena posługuje się kartami intryg wzmacniającymi szczególnie potwory z właściwością "Civilized", szczególnie redukując obrażenia lub pozwalając je wyleczyć.
Na koniec negatywy, ale te można doczepić do każdego produktu z serii "Lieutenant Pack"; szkoda, że poplecznik sprzedawany jest osobno a nie wchodzący w skład dodatku "Labirynt zagłady", choć tutaj przynajmniej mamy dwie figurki, jak w przypadku Raythena. Rozgrywka niewątpliwie staje się ciekawsza wizualnie gdy zastąpić żeton figurką poplecznika. Natomiast wielki minus dla wydawnictwa Galakta za to że życzą sobie kolejne 15 PLN za tłumaczenie kart intryg na język polski, sprzedając spolszczoną ich wersję jako osobny produkt.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie