Wsiąść do Pociągu: Kolekcja Map 2 - Indie i Szwajcaria

Drugi dodatek do najlepszej serii gier o pociągach
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (6)
 • 2 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 45 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu: Europa.
Wsiąść do Pociągu: Europa
Wsiąść do Pociągu: Indie i Szwajcaria to zestaw dwóch map, które odmienią i uatrakcyjnią wasze rozgrywki w grę Wsiąść do Pociągu.Dodatek Indie pozwala na rozgrywkę w 1911 roku w kolonialnych Indiach. Mapa Indii jest przeznaczona dla 2 do 4 graczy. Tylko w rozgrywce 4 osobowej gracze mogą używać obu torowisk w podwójnych trasach. W rozgrywce 2 i 3 osobowej, po tym jak jeden tor na podwójnej trasie zostanie zajęty, drugi przestaje być dostępny.Zabawna, dodatkowa mapa Szwajcarii została zaprojektowana specjalnie dla  2 lub 3 graczy. W rozgrywce 3 osobowej, gracze mogą używać obu torów podwójnych tras. W 2 osobowej rozgrywce, po tym jak jedno z torowisk podwójnej trasy zostanie przejęte, drugie przestaje być dostępne. Na mapie Szwajcarii niektóre trasy nie łącza już tylko miasta z miastem lecz także miasta z sąsiadującymi ze Szwajcarią państwami.
Autor:
Alan R. Moon, Ian Vincent
Wydawca:
Rebel
12995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Wsiąść do Pociągu: Indie i Szwajcaria to zestaw dwóch map, które odmienią i uatrakcyjnią wasze rozgrywki w grę Wsiąść do Pociągu.

Dodatek Indie pozwala na rozgrywkę w 1911 roku w kolonialnych Indiach. Mapa Indii jest przeznaczona dla 2 do 4 graczy. Tylko w rozgrywce 4 osobowej gracze mogą używać obu torowisk w podwójnych trasach. W rozgrywce 2 i 3 osobowej, po tym jak jeden tor na podwójnej trasie zostanie zajęty, drugi przestaje być dostępny.

Zabawna, dodatkowa mapa Szwajcarii została zaprojektowana specjalnie dla  2 lub 3 graczy. W rozgrywce 3 osobowej, gracze mogą używać obu torów podwójnych tras. W 2 osobowej rozgrywce, po tym jak jedno z torowisk podwójnej trasy zostanie przejęte, drugie przestaje być dostępne. Na mapie Szwajcarii niektóre trasy nie łącza już tylko miasta z miastem lecz także miasta z sąsiadującymi ze Szwajcarią państwami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • dwustronna mapa Indie / Szwajcaria
 • 58 kart biletów Indie
 • 46 kart biletów Szwajcaria
 • Instrukcja
Waga (kg):
1.025
Pliki do pobrania:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.83
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Kolekcja Map 2 - Indie i Szwajcaria


Najbardziej przydatne recenzje

Agata90

Liczba recenzji: 102

Dostajemy 2 osobne mapy, na każdej z nich mamy pewne zmiany reguł gry. Mapa Szwajcarii to sporo tuneli i tras górskich, mapa Indii przyznaje dodatkowe punkty za mandale (pętle) i mimo, że bardzo trudno jest zamknąć pętlę, to bardziej mi się spodobała. Na mapie Indii znajdziemy dużo tras krótkich, rozgrywka jest wg mnie krótsza niż w przypadku podstawowej wersji Wsiąść do pociągu.


Storm

Liczba recenzji: 233

Jak dla mnie ideał :)

Świetne urozmaicenie dla osób już troszkę zbyt dobrze zaznajomionych z podstawową mapą. Szwajcaria daje troszkę urozmaicenia ale to Indie najbardziej spodobały się moim graczom. Zdecydowanie polecam.


Virus512

Liczba recenzji: 21

Jak dla mnie ideał :)

tego tytułu chyba nie trzeba reklamować bo każdy kto chociaż raz zagrał we wsiąść do pociągu to na jednym razie nie skończył :) jedynie po jakimś czasie brakuje nowych tras i map na których można się sprawdzić i właśnie wtedy pojawiają się dodatki jak Indie i Szwajcaria która dokładają nam nowe karty wyzwań i dwie nowe mapy :) jak już mi za dobrze idzie z podstawką to gdy sięgnę po nowe mapy to jakby inna gra i znowu muszę kombinować przez co zwiększa się regrywalność tego tytułu :)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy dodatek może być używany również z podstawową wersją gry "Wsiąść do pociagu: Kraje północy" ?

~ Grzegorz 11.10.2020 16:16

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie