Wilkołak: Apokalipsa - Narzędzia narratora

Siej postrach w sercach swoich graczy!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Poczuj w sobie Szał! Spraw, aby Twoja rozgrywka w Wilkołaka: Apokalipsę stała się niezapomnianym przeżyciem - dzięki Ekranowi i narzędziom Narratora! Pomoce te, wypakowane po brzegi pożytecznymi materiałami, pozwolą Ci poprowadzić najlepszą możliwą sesję Wilkołaka i sprawią, że będziesz przygotowany na każdą ewentualność. Czteropanelowy ekran narratora jest ozdobiony nową, oryginalną grafiką, zawiera najważniejsze tabele oraz osłania notatki i rzuty Narratora przed niepożądanymi spojrzeniami. 48-stronicowa książka: zawiera materiały i zasady dla najróżniejszych rodzajów scen, przedstawia listę duchów, które można napotkać lub od których można uczyć się Darów, czyni duchy indywidualnymi bytami, przypisując im imiona, pragnienia i powody, dla których nie ufają garou, stanowi źródło inspiracji dla Narratora i jego własnych opowieści, zawiera pełną przygodę gotową do rozegrania w ramach dowolnej kroniki. Ostrzeżenie o zawartości: zawiera wulgarny język oraz treści odnoszące się do przemocy i seksu. Tylko dla dojrzałych odbiorców.
Wydawca:
Alis Games
118,95
112,95
-5%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: czerwiec 2024 r. Uwaga! Data może ulec zmianie


Darmowa dostawa (PYL)


Opis

Poczuj w sobie Szał!

Spraw, aby Twoja rozgrywka w Wilkołaka: Apokalipsę stała się niezapomnianym przeżyciem - dzięki Ekranowi i narzędziom Narratora! Pomoce te, wypakowane po brzegi pożytecznymi materiałami, pozwolą Ci poprowadzić najlepszą możliwą sesję Wilkołaka i sprawią, że będziesz przygotowany na każdą ewentualność.

Czteropanelowy ekran narratora jest ozdobiony nową, oryginalną grafiką, zawiera najważniejsze tabele oraz osłania notatki i rzuty Narratora przed niepożądanymi spojrzeniami.

48-stronicowa książka:

  • zawiera materiały i zasady dla najróżniejszych rodzajów scen,
  • przedstawia listę duchów, które można napotkać lub od których można uczyć się Darów,
  • czyni duchy indywidualnymi bytami, przypisując im imiona, pragnienia i powody, dla których nie ufają garou,
  • stanowi źródło inspiracji dla Narratora i jego własnych opowieści,
  • zawiera pełną przygodę gotową do rozegrania w ramach dowolnej kroniki.

Ostrzeżenie o zawartości: zawiera wulgarny język oraz treści odnoszące się do przemocy i seksu. Tylko dla dojrzałych odbiorców.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • panel narratora
  • 48-stronicowa książka
Kod producenta:
AGWIL06

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wilkołak: Apokalipsa - Narzędzia narratora

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie