Edukacyjne Puzzle - seria T

Łamigłówka dla każdego
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (45)
 • 1 osoba
 • od 7 lat
 • wydanie polskie
Puzzle z serii "T" składają się z czterech specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 50 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji. Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia. Uczą koncentracji - czyli umiejętności skupienia sie w wybranym problemie oraz spostrzegawczości - czyli zdolności dostrzegania różnych rozwiązań
Wydawca:
Big Fun Republic (Puzzlomatic)
3995

store

Dostępne 34 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Puzzle z serii "T" składają się z czterech specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 50 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji.

Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia. Uczą koncentracji - czyli umiejętności skupienia sie w wybranym problemie oraz spostrzegawczości - czyli zdolności dostrzegania różnych rozwiązań

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 4 drewniane elementy
 • 71 zagadek
Waga (kg):
0.14

4.69
na podstawie 45 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Edukacyjne Puzzle - seria T


Najbardziej przydatne recenzje

Jarek

Liczba recenzji: 2

Spotkalem się z niesamowitym profesjonalizmem. Obsługa błyskawiczna pełna informacja o każdym etapie przesyłki to przeogromne zalety. Kupowanie w REBEL to ogromna przyjemność. WSZYSTKIM GORąCO POLECAM!!!


Paweł

Liczba recenzji: 24

Że sklep jest rewelacyjny i zamówiony produkt odebrałem już następnego dnia w idealnym stanie chyba nie musze pisać, bo tak jest niezmiennie od kiedy z rebel.pl korzystam.
Same puzzle natomiast są rewelacyjne (i uzależniające). Pierwszych kilka figur układa się relatywnie długo, potem już idzie lepiej, ale i tak satysfakcja z ułożenia jest duża. Polecam zdecydowanie.


Adam

Liczba recenzji: 6

Kupiłem tą grę mojej żonie, która jest w ciąży. Z jedej strony się cieszę z drugiej baaaardzo żałuję. Teraz zanim będę mógł z nią normalnie porozmawiać muszę poczekać aż zrobi wszystkie możliwe kombinacje figur z instrukcji obsługi ;) Rewelacja na długie wieczory nie tylko dla dzieci. Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy mógłbym się dowiedzieć jakie są dokładne wymiary i rozwartość kąta każdego jednego klocka dziękuje bardzo

~ wymiar 09.07.2020 23:24

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: