Jak dla mnie ideał :)
Gra już nie najnowsza, ale wciąż świeża i jeśli ktoś nie miał okazji, to pozycja obowiązkowa dla kogoś kto nazywa siebie graczem. Zasady do ogarnięcia w kwadrans, wciągająca rozgrywka, szybki setup i pełna, prawdziwa kooperacja. Po niedawnej pandemii COVID-19 nabiera jeszcze większego smaczku, dopiero co to przeżywaliśmy na własnej skórze, a tu można wczuć się w rolę walczących z wirusem.
Fajny klimat, gra niemalże ponadczasowa, niech świadczy o tym fakt ile zostało wydanych wersji czerpiących z tej mechaniki ale w innym motywie (np. Star Wars). Polecam!
Powrót po latach, po dorwaniu na AH i wciąż jedna z moich ulubionych. Podstawa dla ludzi lubiących kooperacje. Można przy niej spędzić cały wieczór i poziom ekscytacji nie spada. Polecam 🙂
Jak dla mnie ideał :)
Świetna gra kooperacyjna fajna do gry i nawet po kilku latach nie nudzi, polecam tež inne produkty z tej serii.
Dobry, solidny produkt
Gra kooperacyjna. Można trochę pogłówkować, zasady nie są aż tak bardzo skomplikowane jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Polecam.
Jak dla mnie ideał :)
Świetna gra, bardzo wciągająca za każdym razem, dająca możliwość manipulacji poziomem trudności w zależności od humoru i doświadczenia graczy. Mimo że z początku wydaje się skomplikowana zasady są przystępne i do złapania juz w pierwszej rozgrywce.
Świetna za równo na planszówkowy wieczór we dwoje, pośmianie się ze znajomymi czy porządny wysiłek dla mózgu!
Dobry, solidny produkt
Gra nabyta na jednym z PYLów ;) (PYL świetna zabawa) na tym koniec dygresji. gra jest dobra, kooperacyjna. Niestety może pojawić się gracz alfa. Gra zostaje w kolekcji na pamiątkę akurat zakupiona podczas pradziwej pandemii.
Dobry, solidny produkt
Gra o prostych zasadach dająca możliwość pogłówkowania. Musimy odnaleźć lekarstwa na cztery choroby a jednocześnie nie dopuścić do nadmiernego ich rozprzestrzenienia się. Gra jest kooperacyjna a więc wszyscy musimy ustalać swoje posunięcia wspólnie aby wspólnie zwyciężyć albo wspólnie przegrać.
Dobry, solidny produkt
Przyjemna gra, która bardzo dobrze sie skaluje na różną ilość graczy. Kooperacja w której razem staramy się pokonać pandemie. Same zasady proste, mechanicznie dziala bardzo fajnie.
Dobry, solidny produkt
Jest to jedna z planszówek do której bardzo często wracam. Jest ona dobrze zbudowana, przez co się nie nudzi. Podoba mi się, że nie da się za każdym razem wygrać gry. Można się dobrze wczuć w rolę, przez w grze siedzi się czasami godzinami pokonując wirusa.
Przyznam, że instrukcja jest napisana językiem trudnym, dla osoby, która pierwszy raz ma grę w ręce. Trzeba długo myśleć i krok po kroku (czasami dłuższą chwilę) rozmyślać każdy punkt
Gra jest super, nawet dla 2 osób, które po prostu chcą sobie w coś pograć i uratować świat przed wirusem
Jak dla mnie ideał :)
Znakomita i niezwykle wciągająca gra kooperacyjna. Zasady nie są skomplikowane, ale nie jest łatwo wygrać. Super zabawa i ogromne emocje przez całą rozgrywkę. Polecam!