Eshelion - recenzje

Dobry, solidny produkt

Niezłe koszulki, bez rewelacji, ale przy tej cenie właściwie nie ma się czego czepiać. Dzięki niewielkiej grubości stosy kart nie zwiększają znacznie swojej wysokości, niestety są dość śliskie.


Jak dla mnie ideał :)

Ładnie i solidnie wykonana gra, świetna do gry z maluchami - proste zasady i kooperacja. :) Jeśli ktoś szuka gry na rozpoczęcie swojej przygody z planszówkami lub nadającej się także dla młodszych graczy to jest to dobry wybór. :)


Dobry, solidny produkt

Proste zasady i niedługi czas rozgrywki sprawiają, że to świetna gra na rozruszanie szarych komórek przed czymś większym lub jako przerywnik pomiędzy innymi grami. Polecam. :)


Dobry, solidny produkt

Dobre koszulki jak i inne z serii ultra pro matte. W porównaniu do nich mają jeden minus - nieprzezroczysta część koszulki jest jednak nieco przezroczysta, co nie zawsze wygląda ładnie.


Jak dla mnie ideał :)

Jak i koszulki w innych kolorach z serii Ultra pro matte - dobrze chronią karty, łatwo się je tasuje, wyglądają ładnie, nie kleją się, a stosy kart się nie rozjeżdżają (lub zdarza się to tylko na samym początku przez pierwsze kilka tasowań). Polecam. :)


Jak dla mnie ideał :)

Dobre, solidne koszulki, świetnie dopasowane do kart rozmiaru CCG. Estetycznie wykonane, karty w nie zapakowane wyglądają elegancko. Mój pierwszy wybór na początku przygody z MtG - i już z firmą Ultra Pro do tych celów pozostałem. :)


Jak dla mnie ideał :)

Pudełko spełnia swoje zadanie, nieźle chroni karty, elegancko mieszcząc standardowy 60-karciany deck i 15-karciany sideboard w koszulkach. Dobre dopasowanie rozmiaru sprawia, że nie zajmuje niepotrzebnie dodatkowego miejsca gdy transportujemy decki na turnieje czy do kumpli na każualową rozgrywkę. Samo pudełko wykonane z tworzywa sztucznego, solidne. Za tę cenę - ideał. :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetne jednostki, szczególnie gdy połączyć je ze Spiritseerem robiącym z nich troopsy. Do tego świetnie wyglądają. :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetny HQ będący dobrą alternatywą dla Farseera, szczególnie gdy lubi się eldarskie truposze - wszystko z "wraith" w nazwie. Powoduje, że Wraithguardy i Wraithblade'y stają się Troopsami, co znacznie rozbudowuje dostępne opcje taktyczne oferuje także własny zestaw umiejętności niedostępnych dla zwykłego Farseera.


Jak dla mnie ideał :)

Ten codex to prawdziwy majstersztyk - piękne ilustracje, świetny papier i okładka. Sensownie przemieszany fluff z informacjami potrzebnymi do gry (które zresztą są zebrane także w jednym miejscu w postaci czytelnych tabelek na końcu książki). Wprowadza wiele ciekawych zmian (w tym niestety niektóre przegięte, jak Riptide'y), ogólnie na plus dla gry. Długo zastanawiałem się czy taka książeczka może być warta zakupu i teraz jedyne czego mogę żałować, to że nie zdobyłem swojego egzemplarza wcześniej. :)


Jak dla mnie ideał :)

Dobrze wykonana fortyfikacja, która pomaga przetrwać natarcia armii melee, wspiera w walce z lataczami rasy nie mające w swoim arsenale zbyt wielu jednostek ze skyfire, które normalnie wystawia się na pole bitwy oraz pomaga przetrwać ostrzał przeciwnika dzięki dużemu cover Sv. Polecam jako niezłe urozmaicenie rozpisek praktycznie każdej rasy. :)


Jak dla mnie ideał :)

Dobry wash, jak zresztą większość od GW. Jeśli jest się początkującym malarzem i nie zna się jeszcze za bardzo na farbkach różnych firm, te z Cytadeli na ogół będą dobrym wyborem. :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra z prostymi zasadami, dająca jednocześnie dużo frajdy z kombinowania - wymaga wyobraźni i umiejętności przewidywania posunięć przeciwnika oraz odpowiedniego planowania swoich akcji. A gdy w końcu znudzi się podstawowa wersja gry, są jeszcze dodatki. :) Polecam nie tylko fanom GW. :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawy wariant rozgrywki jednoosobowej, jak najbardziej zasłużone odwołania do Heroes of Might and Magic, ale... no właśnie, ciężko się nie zgodzić z poniższym komentarzem Bartosza Mrozińskiego, że gdzieś element zabawy zdecydowanie ucieka, gdy gra się samemu. Dodając do tego przerażające na początku 2 książeczki z zasadami, oceniam grę jako dobrą, ale nie pozbawioną wad.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Dobry, porządnie kryjący primer, świetny do korekt miejsc ominiętych przez spray. No i jak to farbka z Cytadeli - świetna jakościowo.


Dobry, solidny produkt

Dobry primer, szczególnie gdy spray nie pokrył dokładnie całej powierzchni, a nie chcemy dla domalowania małych jej fragmentów zasmradzać sobie pomieszczenia w którym malujemy/suszymy figurki.


Raczej słaby

Jak na tę cenę wypadł poniżej moich oczekiwań. Opakowanie jak od chipsów - duże, a sporo powietrza, pędzelek dość sztywny. Na plus na pewno muszę zaliczyć fakt, że skleja szybko. Niestety w porównaniu do zwykłego kleju modelarskiego za kilka zł figurki nim sklejone trzymały się słabiej i łatwiej było o odpadnięcie części, np. rąk. Podsumowując - rozczarował mnie.


Dobry, solidny produkt

Dobry primer gdy nie mamy aerografu, a większość malowanej powierzchni ma być w jego kolorze. Czuć nieco gorszą jakość niż primerów Cytadeli, ale spokojnie daje radę. :)


Dobry, solidny produkt

Istotnie skraca czas rozłożenia gier, w których jest mnóstwo żetonów różnych typów. Sprawdza się znacznie bardziej niż woreczki strunowe. Mogłaby być odrobinę wyższa lub tańsza. ;)


Jak dla mnie ideał :)

Najlepszy dodatek ze swojego bloku. :) Sam booster jak to booster - trochę hazardu i dreszczyk emocji przy otwieraniu. :)