Wiktor - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Model wykonany poprawnie - na półce prezentuje się bardzo dobrze :) Dodatkowo kilka nowych kart i pilotów. Polecam wszystkim graczom X-Winga.


Jak dla mnie ideał :)

Nowa (tym razem grywalna :) ) wersja Jabby, kolejne inkarnacje dwóch najsławniejszych droidów galaktyki oraz debiut Jeka Porkinsa i niszcyzciela Avenger (dowodzonego w Imperium Kontratakuje prze kapitana Needę). Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Nowa przygoda Age of Rebellion. Produkt technicznie wykonany perfekcyjnie. Podręcznik zawiera też wiele ciekawych i ładnych ilustracji. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Model wykonany poprawnie - na półce prezentuje się bardzo dobrze :) Dodatkowo kilka nowych kart i pilotów. Polecam wszystkim graczom X-Winga.


Dobry, solidny produkt

Odświeżenie mechaniki pilotów w postaci nowej wersji Wedge'a Antillesa i debiutu Niena Numba oraz Admirała Screeda. Interesujący zestaw celu dla Imperium. Pozostałe karty również są ciekawe, a dla zagorzałych fanów Star Wars i najemników - występ Djas Puhra.


Jak dla mnie ideał :)

Idealne rozwiązanie do przechowywania kart i elementów planszy Dixit. Wykorzystuje wcześniej pustą przestrzeń pudełka podstawowej wersji gry. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Jak zwykle w małym boxie dostajemy ok. 10 kart graczy, kilku nowych bohaterów i trzy wciągające przygody rozpoczynające kampanię w Haradzie. Jest ona połączona fabularnie z poprzednim cyklem Ścigacza Snów, ale można grać bez znajomości wcześniejszych wydarzeń nic nie tracąc. Większość grafik na kartach wygląda bardzo dobrze. Tłumaczenie poprawne, ja nie znalazłem żadnych błędów. Polecam wszystkim fanom Tolkiena.


Jak dla mnie ideał :)

Istoty, które posługują się Mocą ukrywające się na widoku w wielkich miastach wiodą naprawdę ciężkie życie, pełne niespodziewanych spotkań i wyzwań. Ten podręcznik pozwala poczuć się jak wygnaniec ukrywający się przed wszechobecnym Imperium praktycznie 'na widoku' (w dużych skupiskach istot zamieszkujących miasta i metropolie odległej galaktyki). Technicznie wydanie stoi jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Rola szeregowych żołnierzy w siłach Rebelii jest bardzo ważna i jednocześnie niedoceniana. Ten podręcznik pozwala bliżej się im przyjrzeć. Trzy nowe specjalizacje, fura nowego sprzętu, broni i ubioru, kilka ciekawych pomysłów na krókie przygody i zasady rozgrywania bitew naziemnych - to wszystko plus świetne rysunki i bardzo wysoka jakość pozwalają dać najwyższą ocenę. Polecam.


Miłośnicy serialu Rebelianci znajdą tu Agenta Kallus i
Zeba Orreliosa. Fani oryginalnej trylogii na pewno ucieszą się z obecności kultowego duetu Dr. Evazan i * Ponda Baba - zestaw, w którym znajduja się te dwie postaci jest najsilniejszy z całej paczki. Polecam zarówno grającym w domu jak i turniejowo.


Jak dla mnie ideał :)

Przpiękne rysunki na nowych kartach pozwalają czerpać jeszcze większą przyjemność z gry w Dixita. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Techniczna strona produktu, czyli wykonanie, grafiki, tłumaczenie itp. są na wysokim poziomie. Druk na Żądanie jakościowo prezentuje się naprawdę dobrze. Ten scenariusz można rozgrywać osobno lub jako część kampanii - w tym przypadku wpada on między pierwszy (Cień przeszłości) i drugi scenariusz (Sztylet w ciemnościach) z Czarnych Jeźdźców (tuż po poprzednim scenariuszu z druku na żądanie - Stary Las).


Jak dla mnie ideał :)

Techniczna strona produktu, czyli wykonanie, grafiki, tłumaczenie itp. są na wysokim poziomie. Druk na Żądanie jakościowo prezentuje się naprawdę dobrze. Klimatyczne zwieńczenie cyklu Twórca Pierścienia.


Jak dla mnie ideał :)

Techniczna strona produktu, czyli wykonanie, grafiki, tłumaczenie itp. są na wysokim poziomie. Druk na Żądanie jakościowo prezentuje się naprawdę dobrze. W scenariuszu walczymy z czasem, by znaleźć nasz cel przed orkami.


Jak dla mnie ideał :)

Nowe wersje Imperatora Palpatine i Luke'a Skywalkera oraz ciekawe objective'y dla Rebelii i Szumowin. Jedynie Przemytnicy są poszkodowani, bo dostają zdecydowanie najsłabszy set w tym dodatku. Dla graczy turniejowych pozycja obowiązkowa, dla pozostałych - warta bardzo poważnego rozważenia.


Jak dla mnie ideał :)

Rozszerzenie przewidziane dla Jedi, którzy lubią walczyć w obornie innych. Standardowo dostajemy trzy nowe rasy (w tym Lanników i Whiphidów) i specjalizacje, dodatkową moc Jedi i kilka krótkich pomysłów na przygody dla całej drużyny. Strona techniczna, poziom wykonania i ilustracje stoją na standardowo wyoskim poziomie. Polecam wszystkim miłośnikom Gwiezdnych Wojen.


Dobry, solidny produkt

Zestaw kolejnych pytań w dużej ilości. Techniczna strona produktu - bez zarzutów. Polecam maniakom gier quizowych.


Jak dla mnie ideał :)

Mocne koszulki bardzo dobrej jakości. Idealnie nadają się do gier karcianych FFG. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik zawiera dużo treści, dużo świetnych rysnków i inforgrafik oraz dwie rozkładówki ze schematami m. in. kolonii na Księżycu. Świetnie wzbogaca świat Androida i rozwija znane z fluffu na kartach informacje. Widać, że koncepcja uniwersum została porządnie przemyślana. W książce oprócz informacji typowo encyklopedycznych dostajemy również materiały źródłowe (ulotki organizacji terrorystycznych czy cały rozdział zrealizowany w formie gazety).

Technicznie podręcznik wykonany jest bardzo dobrze - jak wszystkie książki do gier RPG wydane przez FFG. Produkt powinien spodobać się wszystkim fanom science fiction (zwłaszcza miłośnikom cyberpunka). Dla graczy Netrunnera jest to pozycja obowiązkowa!


Dobry, solidny produkt

Dużo dzikich bestii, zasady ich ujeżdżania, trzy nowe rasy i specjalizacje, dodatkowa moc Jedi i kilka krótkich pomysłów na przygody dla całej drużyny. Oprócz tej nowej zawartości dostajemy dużo ładnych rysunków i standardowo wysoki poziom wykonania podręcznika. Polecam wszystkim miłośnikom Gwiezdnych Wojen.