Xorg - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Zabawna kostka, robi częściej za ciekawostkę przy grze, ale wygodniej się generuje wyniki rzutów k3 - wreszcie nie trzeba rzucać standardową sześcienną. Jako przyjemny dodatek szczerze polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Jeden z moich ulubionych towarzyszy niedoli, często nazywam go "Hanem na ubogo", co wcale nie znaczy, że nie jest postacią przydatną. Przemytnik sojuszu niejednokrotnie pozwalał wyjść z niemałej opresji w niestandardowy sposób, bardzo polecam! Poza tym, chyba najładniej wykonany model w całej serii SW:IA. Jak dla mnie: Must Have!


Jak dla mnie ideał :)

Kobieta, dla której można zabić. I to nie raz. Niejeden szturmowiec, oficer czy inny łowca nagród się o tym przekonał. Serdecznie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Urok, czar, szyk i umiejętność wychodzenia z każdych kłopotów zostały znakomicie przeniesione w mechanikę SW:IA i tak oto otrzymaliśmy możliwość sprzymierzenia się z legendarnym Lando! Serdecznie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawy mechaniczny łowca nagród, pozwalający graczowi imperium poważnie namieszać w szykach rebeliantów. Zdecydowanie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Każdy wookie w tej grze to znakomite wsparcie dla rebelii, nie inaczej jest w przypadku Chewiego. W duecie z Hanem potrafią być zabójczy. Zdecydowanie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przyjemny, szybki dodatek, który warto rozegrać zarówno jako osobną przygodę, jak również od czasu do czasu wplatać pojedyncze wątki do gry głównej. Ciekawi przeciwnicy, fabuła, piękne lokacje - polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawy przeciwnik, dobrze współpracuje z agentami ibb. Serdecznie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Znakomity dodatek, ciekawi nowi bohaterowie, kawał dobrze napisanej historii rebelii, a także przeciwnik, którego śmierć sprawia prawdziwą radość i satysfakcję... To wszystko i wiele więcej znajdziecie w pudełku z grą. Serdecznie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Znakomity bohater, którego śmiało możemy wystawiać w najnowszych dodatkach, nie zakłócając biegu historii. Stary Mistrz Jedi potrafi niejednokrotnie ocalić głowy bohaterów czy przechylić losy bitwy na korzyść rebelii. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Druga figurka Luke'a, tym razem z mieczem świetlnym. Nadal bardzo dobry sojusznik, jednakże umieszczanie dwóch wersji tego bohatera uważam za lekki przerost formy nad treścią. Karty i sam bohater są jednak w stanie przekonać każdego do zakupu, więc serdecznie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy szturmowiec, którego na prawdę można się obawiać. Znakomita figurka i świetna postać, warto posiadać w swojej kolekcji. Na prawdę polecam!


Dobry, solidny produkt

Wyjątkowo wredny przeciwnik, który niby nic nie może, a jednak zabicie go daje niesamowitą satysfakcję i bywa mocno kłopotliwe. Chociażby po to, by móc go pogrzebać, warto kupić ten dodatek. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Najlepszy łajdak na świecie! Zarówno figurka jak i karty dają olbrzymią satysfakcję i potrafią przechylić szalę zwycięstwa dla Republiki. Dla każdego fana pozycja obowiązkowa! Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawa postać, która okazuje się być bardziej niebezpieczna, niż wskazywałby koszt punktowy. Dobrze ustawiony sieje śmierć na polu bitwy, jednak w przypadku walk na otwartych terenach - kompletnie bezużyteczny. Nawet umierając jest w stanie wyrządzić przeciwnikowi szkody... Polecam!


Dobry, solidny produkt

Wybitnie irytująca postać w kampanii, jednakże na żadnym polu bitwy nie można go lekceważyć. Doskonały dla graczy imperium lubiących znęcać się nad swoimi graczami. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Prawdziwy imperialny rzeźnik, wojownik, który sam może przechylić szalę zwycięstwa dla gracza imperium czy armii, którą wspiera. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Ciekawa alternatywa dla bardziej rozpoznawalnych łowców nagród. Figurka bardzo ładna, świetnie wykonana. Absolutnie polecam!


Dobry, solidny produkt

Co prawda nie tak skuteczny, jak mogłoby się wydawać, ale Boba to znakomity sojusznik dla każdego gracza imperium. Skuteczność również zachowuje w trybie potyczek. Absolutnie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Znakomite rozszerzenie pozwalające nam stanąć twarzą w twarz z żywą legendą - admirałem Thrawnem! Gracze mogą połączyć siły z załogą Spektr i stoczyć kolejne bitwy w ciekawej kampanii. Warto zaopatrzyć się również w rozszerzenia, które dodadzą kilka nowych misji, które rozegramy w trakcie kampanii. Dodatek z Herą i Chopperem również wskazany. Jedyny minus to brak polskiej wersji językowej, ale nie przeszkadza to w czerpaniu radości z gry. Polecam!