Domioku - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

W moim przypadku pudełko przyszło bez żadnych widocznych uszkodzeń. Najważniejsze - czyli figurki w idealnym stanie.
Polecam jako idealny zestaw do rozpoczęcia przygody z X-wingiem - i to w bardzo atrakcyjnej cenie :)


U nas jest to gra imprezowa #1, jedna z tych gier, które pasują na każdą imprezę/spotkanie, idealna przy większej grupie graczy.
Bardzo sprawdziła się przy wieczorach integracyjnych w biurze :)


Idealny dodatek dla chcących wprowadzenia większej ilości interakcji do Zamków, albo po prostu tych, którzy znają podstawowe scenariusze na wylot. Dzięki podziałowi na dwa zespoły, o wiele bardziej zwraca się uwagę na poczynania drugiego zespołu i rywalizacja się zaostrza.
U nas bardzo się sprawdził, pojedynki pokoleń dzięki temu dodatkowy weszły na kolejny poziom.
Z całego serca polecam dla fanów Zamków!
Warto pamiętać, że jest to dodatek tylko dla grających w pełnym składzie (2 vs 2).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Klasyk nad klasykami! Jeden z pierwszych tytułów, od których zaczynałem przygodę. Gra, która do dzisiaj często trafia na stół, proste, jasne zasady. Idealna dla początkujących!
Sprzedam owcę za drewno!


Jedna z moich ulubionych gier euro. Mimo, że wygląda na bardzo skomplikowaną to zasady są przejrzyste, instrukcja nie stwarza dużych problemów. Idealna na dwie osoby - przy 3-4 wg mnie gra się odrobinę dłuży. Dodatkowe arkusze plansz graczy (zawarte w podstawce) bardzo urozmaicają rozgrywkę i zwiększają regrywalność. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Bardzo ładne, porządnie wykonane kości.
Jest jedno ale, załączona tuba, służąca za pojemnik mogłaby być odrobinę dłuższa, wtedy mieściłaby się w niej dodatkowa K20, bo brakuje dosłownie paru mm... :)


Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra, przypadła nam do gustu. Mahjonga nie znam, więc nie nawiążę do jakichkolwiek podobieństw. Zagraliśmy z teściami, którzy mimo niedużych doświadczeń z planszówkami moment chwila załapali. Polecam jako luźniejszą grę / grę rodzinną.
Warto wspomnieć o jakości klocków, która jest bardzo dobra, byłem mocno zaskoczony ich wagą :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Według mnie najlepsza z wykreślanek! Proste zasady, klimatyczne grafiki, no i możliwość zagrania z dowolną ilością osób :) Pierwszy raz grałem około pół roku temu na targach, od tamtego czasu się czaiłem, no i się udało, trafiłem na nią w ostatnio organizowanych "Push Your Luck". Polecam!
Jeden mały mankament to brak ołówków w zestawie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: