Slaby - recenzje

Dopóki sam nie zagrałem, nie mogłem zrozumieć czemu ludzie tak się zachwycają tą grą. Pozornie łatwa i nieciekawa rozgrywka, ale jak się raz spróbuje to się nie można oderwać. Wciągająca i ciekawa mechanika - trzeba trochę pokombinować. Możliwa negatywna interakcja dzięki podbieraniu kafelków które są potrzebne przeciwnikom i pozostawianiu tych, które już mają zebrane. Do końca rozgrywki nie wiadomo kto wygra, bo punktacja może się całkiem zmienić. Dodatkowo świetne wykonanie komponentów. Gra przypadła do gustu całej naszej rodzinie.


Przygody kaczek w najlepszym wydaniu. Twarda oprawa, dużo stron, humor który bawi młodsze dzieci i dorosłych. Klasyka po którą powinno sięgnąć każde dziecko.


Bardzo szybka i bardzo wciągająca gra. Po skończonej partyjce chce się grać kolejną. W grze trzeba kombinować i przewidywać co się może wydarzyć po obróceniu części planszy.


Dziś dzieciaki dostały tą grę na mikołajki i prawie cały dzień w nią graliśmy. Bardziej wciągnął się syn (lat 7) ale córka (3 lata) z niewielką pomocą też dawała sobie radę i ciągle chciała jeszcze. Opowieści nie są zbyt długie, więc rozgrywkę można szybko zakończyć albo rozgrywać kolejne przygody. Ilustracje są bardzo ładne. Mam tylko nadzieję, że jak skończymy wszystkie opowieści (a to już wkrótce) to gra nie odejdzie w zapomnienie.


Bardzo przyjemna gra. Zadaniem dziecka jest przeprowadzenie Scottiego do wskazanego miejsca omijając przeszkody itp. Aby to zrobić należy z dostępnych kartonowych elementów ułożyć komendy i je zeskanować telefonem lub tabletem. Oczywiście wpierw instalujemy darmową apkę :). Dla dziecka to czysta frajda, a przy okazji uczy się podstaw programowania. Mój 7 letni syn się wciągnął.


Rewelacyjna jako pierwsza gra dla dziecka. Gra to takie memory w troszkę innej formie. Zasady można trochę utrudnić dla nieco starszych bąbelków. Nie ma obaw, że małe dzieci będą się bały potworów. Moja 2 letnia córa jest zachwycona, szczególnie uwielbia chować potwory do szafy.


Gra jest wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Figurki mają dużo detali i są zrobione z wytrzymałego plastiku, więc nie ma obaw że coś się powygina lub połamie. Zasady są w miarę proste, siedmiolatek ogarnie bez problemu :) Rozgrywka jest naprawdę klimatyczna i szybka. Jedna rozgrywka trwa zwykle 20 - 30 minut. Polecam zwłaszcza na rozgrywki z dzieckiem :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przyjemna gra dla dzieci i dorosłych. Dzięki kilku różnym trybom przypadnie do gustu dzieciom jak i młodzieży. Dorośli też mogą mieć z tego frajdę. Co ważne gra się też przyjemnie solo.