Yarxo - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

To jest bardzo dobra gra z klimatem jakich mało. Rozgrywka pozostaje w pamięci. Z niecierpliwoścą oczekuje się następnej. Mam też nadzieję, że dopisek "sezon 1" zapowiada jakiś konkret na przyszłość:)


Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczna gra. Zasady tłumaczy się w kilka minut, gra wygląda niezwykle przyjemnie, rozgrywka jest prawie bezkolizyjna, mechanika nieco przypomina komputerowe Tetris i daje podobną satysfakcję z dopasowania kształtów. Świetne ćwiczenie wyobraźni przestrzennej! Całość pięknie wydana i gwarantuje miło spędzony czas. Zachęcam nieprzekonanych:)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra! Zapewniła mi długie wieczory spędzone w niesamowitym napięciu. Bardzo realistycznie oddaje klimat nieznanej wyspy, wyzwania i trudnej walki z żywiołami. Trzeba byc zespołem i przez całą grę podejmować odpowiedzialne decyzje. Często się zdarza, że gra nas pokona i to jest naprawdę fajne, bo wyzwala mnóstwo emocji!


Dobry, solidny produkt

Naprawdę bardzo dobrze wydana gra. Wydanie cieszy oko i zachęca do nastepnych rozgrywek. Była to moja pierwsza gra kooperacyjna i zaskoczyła mnie interakcją z innymi graczami. Chętnie polecam znajomym z dziećmi w różnym wieku.


Jak dla mnie ideał :)

Jeszcze lepsza gra od wersji karcianej. Prosta i wesoła. Polecam zgranemu towarzystwu.


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna, prosta gra, która szybko się toczy i łatwo wciąga towarzystwo. Zwykle nie kończy się na jednej rozgrywce:) W ogóle kończy sie dopiero wtedy, gdy kończy sie piwko...


Wspaniała, po prostu wspaniała rozrywka dla ludzi w każdym wieku. Wszystko się dzieje jak w locie jednostajnie przyspieszonym w dół - nie ma czasu na nic i bęc! Bawiliśmy się świetnie. Dziękuję sklepowi za błyskawiczną przesyłkę. Pozdrawiam


Już kiedyś miałem do czynienia z edycją angielską. To wydanie polskie jest na najwyższym poziomie; doskonale nadaje się na prezent dla nie angielskojęzycznych rodziców:)


Panowie i Panie! No po prostu git! Grę kupiłem bratu na prezent. Od razu zaczęła w nią grać mama (z tej strony jej nie znałem!) i przez trzy nie mogliśmy się nagrać. Kończysz i jesteś gotowy do następnej rozgrywki. Wciąga, fascynuje, jest miodna! Opinie o niej nie sa wcale przesadzone. Wykonanie eleganckie. Już kupiłem egzeplarz dla siebie i myślę o dodatku. Poleeeeecam!


Jestem mile zaskoczony tą wersją TtR. Naprawdę wciąga! Po Europie podrużuje się znacznie ciekawiej niż po Ameryce! Tunele i stacje kolejowe są naprawdę ciekawym uzupełnieniem poprzedniej wersji - dodają nowych możliwości rozwiązań trasy, urozmaicają grę, przybliżają ją graczom.
Nie będę już się rozwodził nad nowym formatem kart i wykonaniem całej gry, bo to światowy poziom i po prostu pięknie wykonana rzecz.
Obsługa sklepu - jak zawsze niezawodna i po prostu lubię u Was kupować! Dziękuję!


Grę posiadam od stycznia i jak do tej pory każdy komu zaproponowałem rozgrywkę prosił o więcej...

Jak to się mówi... miodna:)