Yarxo

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

To jest bardzo dobra gra z klimatem jakich mało. Rozgrywka pozostaje w pamięci. Z niecierpliwoścą oczekuje się następnej. Mam też nadzieję, że dopisek "sezon 1" zapowiada jakiś konkret na przyszłość:)


Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczna gra. Zasady tłumaczy się w kilka minut, gra wygląda niezwykle przyjemnie, rozgrywka jest prawie bezkolizyjna, mechanika nieco przypomina komputerowe Tetris i daje podobną satysfakcję z dopasowania kształtów. Świetne ćwiczenie wyobraźni przestrzennej! Całość pięknie wydana i gwarantuje miło spędzony czas. Zachęcam nieprzekonanych:)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra! Zapewniła mi długie wieczory spędzone w niesamowitym napięciu. Bardzo realistycznie oddaje klimat nieznanej wyspy, wyzwania i trudnej walki z żywiołami. Trzeba byc zespołem i przez całą grę podejmować odpowiedzialne decyzje. Często się zdarza, że gra nas pokona i to jest naprawdę fajne, bo wyzwala mnóstwo emocji!


Dobry, solidny produkt

Naprawdę bardzo dobrze wydana gra. Wydanie cieszy oko i zachęca do nastepnych rozgrywek. Była to moja pierwsza gra kooperacyjna i zaskoczyła mnie interakcją z innymi graczami. Chętnie polecam znajomym z dziećmi w różnym wieku.


Jak dla mnie ideał :)

Jeszcze lepsza gra od wersji karcianej. Prosta i wesoła. Polecam zgranemu towarzystwu.


Picaus

Liczba recenzji: 65

Rutrr

Liczba recenzji: 21

Basia

Liczba recenzji: 9

Merkurjusz

Liczba recenzji: 53