Ogniomurek - recenzje

W porządku, bez rewelacji

Kupiłem 5 sztuk tych koszulek w celu zakoszulkowania podstawki karcianki Legendary i muszę powiedzieć że pasują perfekcyjnie! Na szerokość są dopasowane co do mikrona, na wysokość zostaje jedynie maleńki pasek folii nad kartą.
Aktualizacja opinii po pierwszej grze:
nie wiadomo jakim cudem, na paru koszulkach pojawiły się jakieś "załamania", idąc za tropem okazało się że to ślady paznokci na ich powierzchni. Jak na mój gust koszulki te są troszkę zbyt delikatne.


Jak dla mnie ideał :)

+ Wykonanie kostek - 5/5
+ Instrukcja zawierająca wszystkie ścianki kostek, wraz z opisem! - 5/5
+ to przecież Muminki - no już za sam fakt że to kosteczki z tymi milusińskimi trollami zasługuje na max ocenę - 5/5
Z powyższego wynika jedyna słuszna ocena - 5!
A sklep - co prawda odebrałem osobiście, ale i tak zamówienie szybciutko zakończone, dziękuję Rebel!


W porządku, bez rewelacji

Oglądając zdjęcia w internecie wydawało mi się że kostki będą dużo większe. Nie dziwi mnie teraz że tyle się naczytałem o ich licznych wadach, bo chyba trudno oczekiwać od takich maleństw jakiejś kosmicznej precyzji wykonania. Nie ma co - gra kolekcjonerska w pełnym tych słów znaczeniu. Może zmienię zdanie jak w nią zagram :-)


W porządku, bez rewelacji

Kupiłem 5 boosterów, tylko na "posmakowanie" tematu. I dobrze że nie więcej, bo wydaje mi się że karty, a raczej kartoniki, są o wiele gorszej jakości niż te które są dostępne w starterze, może dlatego że są trochę pogięte ? Sam nie wiem. Zapaleńców oczywiście to nie powstrzyma.


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki pierwsza klasa, nie żałuję kasy na nie wydanych. Kupiłem 3 opakowania na potrzeby zestawu Elder Sign + Unseen Forces. Warto w nie zainwestować jeśli chce się dłużej mieć frajdę z ulubionej karcianki.


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem 2 opakowania do gry Elder Sign i złego słowa nie powiem, bo koszulki są pierwsza klasa. A jak komuś są za drogie, to niech grę odłoży na półkę i nie używa - ja zamierzam w nią grać, więc i koszulki są potrzebne, by się cieszyć dłużej. Skoro kogoś stać na karciankę, to karty mają prawo być chronione najlepszymi koszulkami - bo za takie je właśnie uważam.
A o przesyłce nic nie napiszę, bo sam odebrałem w sklepie :-)


Jak dla mnie ideał :)

Nie dość że łotrzyk, to na dodatek troll - wyśmienity dodatek do gry WoW:AG. Sama figurka też nieźle wygląda. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Doskonałe wykonanie planszy i żetonów.
Uśmiech na twarzy córki mówi sam za siebie, naprawdę fajna gra. Miłym zaskoczeniem dla mnie było że plansza jest dwustronna, a instrukcja przedstawia 3 różne warianty rozgrywki - nic tylko brać :-)