Berni - recenzje

Dobry, solidny produkt

Ignacy Trzewiczek ma dar snucia lekkich, przyjemnych opowieści. Duże cennych porad, choć są momenty, gdzie myślałem sobie, że o danym zagadnieniu wystarczyło napisać 2 strony zamiast 10. Polecam, przyjemna, lekka lektura.


Jak dla mnie ideał :)

Mocne, solidne, przejrzyste i dobrze pasują do kart. Nieco grube, więc stos rośnie, ale to cena komfortu, że karty są dobrze chronione.


Jak dla mnie ideał :)

Dobre wykonanie i dobra ochrona kart. Polecam. Każda koszulka ma w rogu niewielki hologram, który może niektórym przeszkadzać.


Dobry, solidny produkt

Łatwy w aplikacji, dobrze kryjący, starcza na długo. Dobrze się na nim maluje.


Jak dla mnie ideał :)

Dobra jakość wykonania, fajny kolor, dokładne wypełnienie.


W porządku, bez rewelacji

Kości czytelne i dokładne. Jeśli chodzi o kolory, to faktycznie prawie nie widać różnicy między granatem i fioletem - kupiłem też jednokolorowe fioletowe kości i specjalnie się od siebie nie różnią.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny system, prosty, czytelny, dający duże pole manewru. Nie mam wielkiego doświadczenia w RPG, ale z tym podręcznikiem problemu nie miałem i gracze byli zadowoleni ;-) Pan Michał Dzidt wykonał dobrą robotę.
Do tego w zestawie dostaje się naprawdę masę dodatkowych treści w pdf, przygody, dodatkowe opisy lokacji itp. Naprawdę warto.


Dobry, solidny produkt

Dokładnie wykonane i czytelne. Kolor w porządku, perłowa masa wygląda bardzo fajnie.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobrze wykonane kości, wypełnienie dokładne i ciekawe. Z początku wydają się nieco nieczytelne i wprowadzają zamieszanie, ale szybko można się przyzwyczaić.


Dobry, solidny produkt

Dobrze zabezpiecza figurki. Trzeba używać z dużej odległości i krótkimi pryśnięciami żeby nie zrobić pokrywy z lukru. Nieco tłumi kolory - są bledsze niż przed spryskaniem.


Jak dla mnie ideał :)

Obok Nuln Oil to jeden z podstawowych washy, które warto mieć. Bardzo dobrze nadaje się do cieniowania wszelkich odcieni brązu czy beżów.


Jak dla mnie ideał :)

Efekt, który można nią osiągnąć niewielkim nakładem pracy jest niesłychany. Świetny efekt spękanej ziemi. Bardzo dobra farbka teksturowa.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna farbka. Bardzo dobrze kryje, również po rozcieńczeniu. Daje bardzo fajny naturalny kolor kości - lekko żółtawe (ecru? ;-))


Jak dla mnie ideał :)

Przydałyby się chyba litrowe opakowania, bo to najczęściej używany przeze mnie wash. Bardzo dobrze się rozprowadza, spełnia swoją rolę.


W porządku, bez rewelacji

Malowało się nim przyjemnie, choć bardzo szybko się zużył i stracił kształt. W tej cenie na pewno jest ok i było warto.


Jak dla mnie ideał :)

Mata dobrej jakości, po rozwinięciu bardzo szybko się prostuje i leży płasko. Mazaki ścierają się z niej bez problemu, nawet po kilku dniach. Świetne akcesorium do rozgrywek w RPG.


Jak dla mnie ideał :)

Dobrze pasują do kart, bardzo sztywne i o dobrej przejrzystości. Dobrze chronią karty i łatwo się tasują.
Jedyną wadą jest to, że zdecydowanie zwiększają wysokość stosu kart.


Używałem tych koszulek od jakiegoś czasu. Pierwsze partie były naprawdę w porządku. Ich największą zaletą jest to, że nie powiększają znacząco stosu kart, więc nic się nie rozjeżdża i nie ma problemu ze spakowaniem kart z powrotem do pudełka. Niestety ostatnio chyba coś się zmieniło w produkcji, bo karty ciężko się wkłada, a do tego koszulki kleją się do siebie przez co tasowanie jest okropne.
Tych koszulek można używać w grach, w których tasuje się talię raz przed partią. Zdecydowanie odradzam do gier, w których tasuje się częściej. Ja ostatnio użyłem ich do Brzdęku... teraz używam koszulek Premium ;-)


Jak dla mnie ideał :)

Pędzel świetnej jakości. Spośród dotychczasowych pędzli, których używałem (głównie były to Army Painter) ten wytrzymuje zdecydowanie najdłużej - trzyma kształt i bardzo dobrze się nim aplikuje farbę.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny kolor. Sprawia wrażenie świeżej, jeszcze mokrej i połyskliwej krwi.