Wojciech - recenzje

Dobry, solidny produkt

Mutacja story cubes, którą polecam wszystkim fanom batmana. Bratanek, który dostał kostki na urodziny jest zachwycony prezentem :).


Dobry, solidny produkt

Gra bardzo sympatyczna, nadaje się do gry zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Natomiast sporym minusem jest brak znaczników na dodatkach i konieczność rozpoznawania kart z podstawki z pamięci.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra (chyba że grasz Szefem Planu B - wtedy mniej fajna :)). Polecam szczególnie osobom, które czerpią przyjemność ze wspólnej porażki i zagłady ludzkości ;). Gra zdecydowanie godna polecenia, ale tylko dla osób, które umieją współpracować (istnieje ryzyko, że de facto grać będzie jedna osoba lub też każdy będzie robił co chce - wtedy rzeczywiście gra robi się nieprzyjemna).


Dobry, solidny produkt

Sympatyczna, krótka gra na imprezę albo spotkanie przy piwku, czy też jako przerywnik między większymi tytułami. Plus za proste zasady i przyjemne wykonanie.


Dobry, solidny produkt

Gra całkiem sympatyczna. Mimo początkowej niechęci do tego tytułu już po pierwszej grze się do niej przekonałem. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie jest to produkt dla graczy, który oczekują skomplikowanej rozgrywki :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Zarówno dla dorosłych fanów Muminków, jak i do gry z dziećmi (nawet 3-latki były w stanie u mnie sklecić jakąś historię i się dobrze bawić przy tej grze :) )


Dobry, solidny produkt

Sympatyczna gra na imprezę (czy też zwykłe spotkanie towarzyskie). Zasady idzie wytłumaczyć bardzo szybko, ale minusem jest konieczność gry w więcej osób by w ogóle miało to sens.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo prosta i sympatyczna gra. Dużym plusem jest minimalistyczne wydanie, dzięki czemu łatwo grać w nią np. w pociągu (co wcale nie jest regułą nawet wśród gier podróżnych).


Dobry, solidny produkt

Przyjemna gra, aczkolwiek nie dla graczy, którzy łatwo się obrażają. Zdarza się, że sabotażyści są na tyle dobrzy, że inni gracze blokują niewinnego gracza, przez co nie za bardzo może on sobie pograć. Polecam na większą ilość osób.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne koszulki. Dobrze pasują do Duuuszków :)


Jak dla mnie ideał :)

Jedyne koszulki, których jakości jestem pewien. Przy innych zdarzały się odchyły od wymiarów. Jakość uzasadnia wysoką cenę. Produkt naprawdę wart swojej ceny.


Jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Świetnie oddaje klimat Śródziemia i baaaardzo wciąga. Gra wymaga sporej ilości czasu, ale rozgrywka się nie dłuży. Jednym minusem jest brak podziału figurek na kolory (są tylko dwa, a powinien być osobny dla każdego narodu - ale to jest uciążliwe głównie przy przygotowaniu rozgrywki).


Dobry, solidny produkt

Gra bardzo fajna do pogrania przy spotkaniu ze znajomymi czy na imprezie :). Dość proste zasady (które de facto można pod siebie zmodyfikować przy większej ilości osób), duża szybkość gry. Jedynym minusem (jak dla mnie) jest zbyt duża ilość nazwisk aktorów, więc jeżeli ktoś nie zna różnych celebrytów to momentami będzie w tyle.


Nie spełnia moich oczekiwań :(

Po pierwszym zakupie byłem zachwycony... Jednak kolejna paczka okazała się totalnym niewypałem... Opakowanie to samo, ale rozmiar już inny :/


Jak dla mnie ideał :)

Napisałbym Wam coś, aby polecić Wam tę grę... ale niestety wolę zająć się w tym czasie poszukiwaniem Korony Władzy. Im później zaczniecie, tym większa szansa, że was wyprzedzę ;). Jednym słowem obowiązkowa klasyka gier planszowych ;)


Jak dla mnie ideał :)

Na 300 zakupionych koszulek, ani jedna nie była uszkodzona :).
Bardzo fajne i niedrogie rozwiązanie, a o ile spokojniej się gra wiedząc, że karty są bezpieczniejsze:)


Jak dla mnie ideał :)

Ta gra to cudo, ale trzeba uważać, bo wciąga na naprawdę długie godziny ;).
Co do planszy - jest trwała i ładnie wykonana, aczkolwiek akurat plansza z poprzedniej edycji dla mnie była ładniejsza.
Zasady nie są szczególnie trudne, choć nie są też bardzo łatwe (kilka razy podczas gry pojawiały się konflikty, wynikające z różnych interpretacji :) ).
Tak czy siak - gorąco polecam ;)