Piotr - recenzje

troche muszę was zjechać rebelowcy bo daliście zdjęcie do starej edycji a nie do nowej :P


W porządku, bez rewelacji

Kilka kart super, nim droższe tym gorsze.


Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo dobra, regrywalna. Dobrze się skaluje aczkolwiek najlepiej działa na 2-3 osoby bo na 4 nie zaplanujesz sobie dużo podczas kolejek innych graczy.
Ogólnie polecam ;)


Super gra :)


spokojnie wystarczy że przez taką cenę nikt teraz nie będzie jej kupował i za niedługo będzie na promocji. Kto się ze mną zgadza?


Jak dla mnie ideał :)

Super dodatek do super gry, nie wydłuża zanadto samej rozgrywki :)
gorąco polecam :)


Dobry, solidny produkt

Koszulki spełniają swoje zadanie :) Dixit na szczęście jest grą w której mało jest tasowania kart także liczę że i koszulki posłużą mi na długo :)


Dobry, solidny produkt

Produkt spełnił moje oczekiwania :)


Dobry, solidny produkt

fajnie poczuć emocje z MGT i to w o wiele niższej cenie :)


Jak dla mnie ideał :)

Fajna gra logiczna o średnim poziomie trudności.


Dobry, solidny produkt

Klasyk do ćwiczenia pamięci :)


Jak dla mnie ideał :)

Produkt spełniający moje oczekiwania :)


Jak dla mnie ideał :)

Produkt godny polecenia :)


Udane kalambury w nowej oryginalnej odsłonie :)


Klasyk Eurogier obowiązkowy dla fanów tego typu rozrywki :)


Gra bardzo dobra :) Zwłaszcza dla tych zaczynających swoją przygodę z planszówkami, ale średnio i bardziej zaawansowani gracze również znajdą w niej coś dla siebie. Mechanika gry zaczerpnięta z poprzednich gier autora daje graczowi sporą dozę decyzyjności. Na uwagę zasługuje również atrakcyjne wydanie gry.
Ogólnie produkt wart sprawdzenia a może nawet kupienia :)


Jak dla mnie ideał :)

Dodatek obowiązkowy dla każdego kto pokochał podstawową wersję gry lub dla tych którym w podstawowej wersji gry brakowało elementu interakcyjnego. Co do wydania warto podkreślić oryginalne ilustracje na kartach. (moim zdaniem j pewnym nieporozumieniem jest ilustracja karty( chyba Panika), w której przedstawieni są nadzy ludzie, jak na grę wysoce rodzinną moim zdaniem jest to karta nieodpowiednia dla małych dzieci. Karty losu również urozmaicają grę szczególnie w kontekście unikania sytuacja w której gracz musiałby zniszczyć swoją kartę.
Ogólnie dodatek na -5.
Czekam na kolejne dodatki, i tu pytanie do autora gry czy myśli Pan nad dodatkiem w którym na początku gry wybierało by się kim się gra ( kobieta, czy mężczyzna z jakimiś wrodzonymi talentami wpływającymi na ich umiejętności itp.)


Dobry, solidny produkt

Moim zdaniem dodatek spełnia oczekiwania fanów Metropolii. Więcej kart to więcej możliwości. Nowe karty wprowadzają do gry elementy brakujące w podstawowej wersji gry, aczkolwiek nazwa dodatku "Remont" moim zdaniem została użyta trochę na wyrost, ponieważ z całej puli kart tylko nieliczne korzystają z tej zdolności. Ale to już takie moje się czepianie :P
Ogólnie grę warto kupić zwłaszcza że do najdroższych nie należy :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra wyśmienita :) zadowoli największego mózgożerce a mniej doświadczonych graczy przyciągnie innowacyjną i atrakcyjną dla oka mechaniką.
Ogólnie polecam :)


Witam :)
Zakupiłem grę trochę w ciemno i okazał się to strzał może nie w 10-tke ale co najmniej w 8-ke. Faktem jest że na przyjemność gry wpływa obcowanie z komponentami gry jakimi są pięknie ilustrowane duże karty, ale co trzeba podkreślić mechanika gry broni się również sama. Myślę, że grając z jedną stałą osobą gra z czasem będzie zyskiwałą na atrakcyjności. Ogólnie grę polecam :)