Adam

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Witam,

Po pierwszej partii solidna 4. Graliśmy we dwie osoby, było fajnie, ale widać potencjał na więcej osób. Pięknie ilustrowana plansza oraz plansze gracza (mogłyby być grubsze), piękne żetony - szata graficzna na piątkę. Gra bardzo spodobała się mojej żonie. Mechanika do poznania w 5 minut, gra się bardzo prosto i intuicyjnie. W zależności od liczby graczy czas rozgrywki waha się od godziny do półtorej. Losowość ograniczona do minimum, polecam miłośnikom lekkich eurogier. (moja ocena na BGG: 8)


Jak dla mnie ideał :)

Santiago jest bardzo przyjemną grą licytacyjną/aukcyjną. Trzeba licytować kolejność wybierania plantacji, próbować przekupić gracza, który aktualnie jest zarządcą kanałów wręczając mu łapówkę, którą może przyjąć bądź odrzucić. Fajny pomysł, zwłaszcza jak więcej graczy "zrzuca" się na łapówkę, bo w ich interesie jest nawodnienie innego kanału niż chce zarządca. Bardzo ciekawa i wciągająca gra. I we wszystkich partiach, w które grałem do końca nie było wiadomo kto wygrywa :)

Co do dostawy: jedyny sklep internetowy w Polsce, w którym gry zamówione do godz. 15 są u mnie o 9 rano dnia następnego. Wspaniała ekipa. Dzięki :)


Jak dla mnie ideał :)

Witam,
Świetna, szybka gra, w którą równie chętnie grają dzieci (od 5ciu lat) jak i dorośli. Reguły gry są bardzo proste, gra jest wydana elegancko i kolorowo. Polecam jako lekką grę rodzinną. Ahoj


Jak dla mnie ideał :)

Świetna familijna gra. Bardzo solidne żetony nie zniszczą nawet pięciolatki, które z powodzeniem w tę grę bawić się nauczą . Rozgrywka jest szybka, bez długich oczekiwań na swoją turę. Słowem - znakomita rodzinna eurogra, którą mogę śmiało polecić wszystkim rodzicom z dziećmi powyżej piątego roku życia.


Dobry, solidny produkt

Gra się świetnie, przypomniała lata szkole spędzone z siateczką kapsli przy pasie :)


WRS

Liczba recenzji: 51

Rastula

Liczba recenzji: 82

Neuven

Liczba recenzji: 22