Agata

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Bdb dodatek do "małej Agricoli". Bardzo poszerza gamę dostępnych budynków i dodaje smaczku rozgrywkom - nie są one dostępne naraz, losujemy tylko kilka, co różnicuje poszczególne gry.
Połączyliśmy angielski dodatek z polską podstawką i jest OK - wystarczy jeden anglojęzyczny gracz, by zrozumieć działanie poszczególnych kafelków.


Dobry, solidny produkt

Produkt w sam raz dla fanów Dixita, wzbogaca wersję podstawową, ale trzeba dodać, że obrazki (jak dla mnie) są dość szczegółowe i może nieco zbyt disneyowskie. Raczej można by na ich podstawie snuć opowieść niż rzucać skojarzeniami; jeśli ktoś chce nabyć swój pierwszy dodatek do Dixita, to niekoniecznie ten. Tym niemniej w naszą talię dodatków wpisały się bardzo dobrze - im więcej, tym lepiej :)


Dobry, solidny produkt

Interesująca, zbilansowana, bardzo ładnie wydana gra. Mimo niezwykle barwnej oprawy graficznej - raczej dla dorosłych graczy, zwłaszcza w wersji angielskiej.
Mechanizm dzielenia kart na lata - ciekawy. Po latach wciąż czasem chce się w nią zagrać.


Dobry, solidny produkt

Fajne, przydatne rozszerzenie do podstawowej story cubes. Dla graczy wkręconych w klimat obowiązkowe :)


Jak dla mnie ideał :)

Jedno z moich ulubionych rozszerzeń do Dominiona. Dużo nowych kart (warte swojej ceny!), które umożliwiają m.in. nową konfigurację na starcie (nie mamy ani jednego Estate i 0 pkt. zwycięstwa, ale za to każda z 3 posiadanych kart posiadłości ma jakieś działanie). Dobrze łączy się z podstawką i innymi dodatkami (w przeciwieństwie np. do Alchemii, gdzie dodatkowa waluta wprowadza zamieszanie). Umożliwia zarówno ostre podkręcenie tempa gry (Death Cart), jak i jej spowolnienie (karty Ruin).
Do tego mroczny, "średniowieczny" klimat. Warto nabyć :)


Bryza_111

Liczba recenzji: 67