Andrzej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Idealna gra ...MEMORY, oczywiście dla dzieci. Moje córki zakochały się w grze (miały wówczas 5 i 7 lat), a młodsza nie chciała przez długi czas słyszeć o żadnej innej. To w istocie memory, tyle że podane w fantastycznej formie. Zbudowana historia, znakomite wykonanie, a przede wszystkim magiczna skrzynka. Ta gra mówi! Dzieci uwielbiają wciskać przyciski i słuchać, co ma do powiedzenia pies, koń, osioł, czy inne zwierzę. Trzy stopnie trudności dobrze oddają możliwości dzieci. Gra ćwiczy nie tylko pamięć jak zwykłe memory, ale przede wszystkim wymaga skupienia uwagi na słyszanych słowach, koncentracji przy wykonywaniu zadań, wreszcie odpowiedniego planowania, by nie tracić akcji. Jeśli ktoś ma dzieci w wieku podobnym do moich, zwłaszcza dziewczynki, może grę brać w ciemno. Będzie to HIT.


Dobry, solidny produkt

Świetna gra dla małych dzieci. Bardzo wesołe grafiki, które spełniają swój cel - oswajają potwory - jak w bajce. Przy starszych dzieciach raczej nie będą cieszyły się powodzeniem.


Dobry, solidny produkt

Time's Up do grania z dziećmi. Dla miłośników Times'Up, którzy grają z dziećmi bardzo wskazana. Gdy brak dzieci, lepiej szukać innej wersji.


W porządku, bez rewelacji

Zabawa dla dziewczynek w wieku do ok. 12 lat. Nie sposób oceniać tego jako gry. Grupie docelowej się podoba, ale raczej nie na długo.
Dla innych osób nieprzydatne


Dobry, solidny produkt

Ocena nie najwyższa, bo gra nie przekonuje do siebie od początku. Przedarcie sie przez ikonografię i wejście w nią może zniechęcić, a na pewno nie zachęca. Dopiero potem gra spelnia te wszystkie oczekiwania, o których tak wielu już tak wiele razy wspominało. Trudny początek, ale świetne rozwinięcie. Wymaga cierpliwości, ale potem przynosi wiele intelektualnej przyjemności.


Chojnac009

Liczba recenzji: 55